Company Logo
Rok patrona

Aktualności

NARTY DZIECIOM 19.01.2018

       Ideą Narty Dzieciom jest: udostępnić aktywny wypoczynek na ekskluzywnym poziomie połączony ze zdobyciem trudnej umiejętności jazdy na nartach dla każdego dziecka nawet albo przede wszystkim dla dzieci, które nigdy nie miały nart na nogach, których rodzice nie są majętni i których nauczyciele – niekoniecznie narciarze – obawialiby się w normalnych warunkach zorganizować wyjazd na narty.
     Dlatego już od kilku lat organizujemy wyjazdy na stok Puławy-Kiczera, co cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony dzieci i młodzieży naszej szkoły. Nie można też pominąć rodziców, którzy w bardzo aktywny sposób pomagają nam nauczycielom i organizatorowi  w bezpiecznym przebywaniu na stoku oraz w autokarze w trakcie podróży oraz Dyrektora  naszej szkoły, który wspiera tak wspaniałą szczytną ideę ,, w zdrowym ciele zdrowy duch”, całym swoim sercem. Informujemy też, że jeżeli chodzi o atmosferę organizacji  na stoku jest bardzo pozytywna i godna polecenia tym , którzy jeszcze nie skorzystali z tego przedsięwzięcia. Wszystkim narciarzom życzymy udanego białego, zimowego szaleństwa. Mamy nadzieję, że uda nam się jeszcze w tym roku użyć uroków jazdy na nartach czego nam i wszystkim życzymy. Pozdrawiamy.

 

więcej zdjęć w galerii

Dane Szkoły

Szkoła Podstawowa im. Władysława Kojdra w Grzęsce Grzęska 503 Tel. 16 648 71 25

Sonda

Jakiej słuchasz muzyki?

Pop - 48.7%
Disco Polo - 19.7%
Techno - 5.3%
Rock - 26.3%

Total votes: 76

Aktualna godzina

Losowe zdjęcia

L3.jpg

Online

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Łącznie
54
141
1524
325001
4111
7027
328659

Twój IP: 54.173.237.152
Aktualna data: 2019-02-17 02:21:19Stworzone przez Szkoła Podstawowa w Grzęsce 2013 ® administrator mareksz