Company Logo
Rok patrona

Aktualności

Narty Dzieciom 2019

      Jak co roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Grzęsce, wyjechali do Puław Górnych, by uczyć się i doskonalić umiejętności jazdy na nartach. Tym razem trafiliśmy na wyśmienite warunki pogodowe. Niewielki mróz, duża ilość śniegu sprawiły, że obydwa zorganizowane wyjazdy były niezwykle udane.
     Pierwszy wyjazd miał miejsce we wtorek, 22 stycznia 2019 r. O godzinie 7 rano udaliśmy się na stok KiczeraSki. W wyjeździe tym wzięli udział uczniowie klas starszych, którzy opanowali już podstawy jazdy na nartach i mogli doskonalić swoje umiejętności na stoku korzystając z głównego wyciągu, pod opieką instruktorów i opiekunów. O godzinie 13.30 miała miejsce przerwa na posiłek w restauracji przy wyciągu. Dalsze zajęcia trwały do godziny 17. Niestety musieliśmy oddać sprzęt narciarski, by przed późną nocą wrócić do domu. Około godziny 20.30 przyjechaliśmy do Grzęski.
    Drugi wyjazd miał miejsce w piątek 25 stycznia i  podobnie jak we wtorek wyjechaliśmy na stok o godzinie 7.00. Tym razem w wycieczce wzięli udział głównie uczniowie klas młodszych. Po przyjeździe na miejsce i wypożyczeniu sprzętu powstała jedna grupa (ok. 15 osób) która pod opieką instruktorów, uczyła się jazdy od podstaw, natomiast pozostali, z ogromnym entuzjazmem,  jeździli już sami na średnim lub głównym wyciągu, oczywiście pod czujnym okiem opiekunów. Czas miło i szybko minął, najmłodsi przed końcem zajęć szusowali już sami na małym wyciągu, więc zajęcia kończyli raczej niechętnie. O godzinie 20.30 zmęczeni ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do Grzęski.
    
Pobyt na stoku był współfinansowany przez Ośrodek Sportów Zimowych KiczeraSki w ramach programu "Narty dzieciom".
     Dziękujemy organizatorom wyjazdu, instruktorom, opiekunom i rodzicom za pomoc w opiece nad dziećmi.

   

  

Dane Szkoły

Szkoła Podstawowa im. Władysława Kojdra w Grzęsce Grzęska 503 Tel. 16 648 71 25

Sonda

Jakiej słuchasz muzyki?

Pop - 48.7%
Disco Polo - 19.7%
Techno - 5.3%
Rock - 26.3%

Total votes: 76

Aktualna godzina

Losowe zdjęcia

L3.jpg

Online

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Łącznie
183
214
1244
373708
5143
6964
376443

Twój IP: 34.236.190.216
Aktualna data: 2019-08-23 18:05:50Stworzone przez Szkoła Podstawowa w Grzęsce 2013 ® administrator mareksz