Company Logo
Rok patrona

Aktualności

Z życia świetlicy szkolnej

Świetlica 2018/2019

Co słychać w świetlicy…
W tym roku w świetlicy pojawiło się wielu nowych uczniów. Wszyscy chcą bawić się, współpracować bezpiecznie i zgodnie. Dlatego przypomnieliśmy zasady obowiązujące w świetlicy, zapisaliśmy je w kontrakcie i własnoręcznie podpisali.
Złota, polska jesień
Jesień w tym roku rozpieszczała nas fantastyczną pogodą. Oprócz zajęć na świeżym powietrzu, gdzie obserwowaliśmy zmiany zachodzące w przyrodzie,  gromadziliśmy zbiory do jesiennych prac. Powstały kolorowe liście , drzewa oraz jesienne obrazy.
Sto lat nasza Polska Niepodległa
11 listopada – to jedna z najważniejszych dat w historii Polski, zwłaszcza, że w tym roku przypadła 100 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Dzieci w naszej świetlicy szkolnej wykonały  prace plastyczne dla „Niepodległej”. W świetlicy został zorganizowany także konkurs pt. „ Nasza Niepodległa”
Andrzejkowe tradycje
Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść się w świat marzeń i fantazji. Tak właśnie bawiły się dzieci w świetlicy szkolnej.
Mikołajki
6 grudnia dzieci ze świetlicy i oddziału zerowego zaprezentowały uczniom klas I- III przedstawienie pt. „Mikołajkowa przemiana” W nagrodę odwiedził nas „Święty Mikołaj”
Idą święta...
W naszej świetlicy już od dawna trwały przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci przygotowywały  kartki  świąteczne, ozdoby na choinkę i  dekoracje sali . Malowały farbami choinki ,a efekty naszej pracy można było podziwiać  na gazetce. Wzięły także udział w konkursie szkolnym oraz gminnym na „Najpiękniejszą  ozdobę Bożonarodzeniową” w którym zostali nagrodzeni laureaci z naszej szkoły.
Urodziny „ świetlików”
Począwszy od września w każdym miesiącu świętowaliśmy urodziny naszych dzieci śpiewając tradycyjne sto lat i składając życzenia urodzinowe solenizantom.

Mała galeria” świetlicyszkolnej

Dane Szkoły

Szkoła Podstawowa im. Władysława Kojdra w Grzęsce Grzęska 503 Tel. 16 648 71 25

Sonda

Jakiej słuchasz muzyki?

Pop - 48.7%
Disco Polo - 19.7%
Techno - 5.3%
Rock - 26.3%

Total votes: 76

Aktualna godzina

Losowe zdjęcia

L3.jpg

Online

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Łącznie
237
154
2078
365653
4828
7936
369164

Twój IP: 54.242.193.41
Aktualna data: 2019-07-21 21:52:53Stworzone przez Szkoła Podstawowa w Grzęsce 2013 ® administrator mareksz