Company Logo
Rok patrona

Gminny Turniej BRD 2016

       W czwartek 14 kwietnia 2016 r. odbyły się w Zespole Szkół w Grzęsce Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Gminy Przeworsk. Organizatorem imprezy był Dyrektor Zespołu Szkół w Grzęsce Pan Janusz Skowronek. Patronat honorowy nad przebiegiem konkursu objął Wójt Gminy Przeworsk Pan Daniel Krawiec, który reprezentowany był przez Dyrektora ZEAS Pana Wawrzyńca Wojtasa. W turnieju wzięły udział czteroosobowe drużyny ze szkół podstawowych: Ujeznej i Grzęski oraz trzyosobowe drużyny z gimnazjum: w Świętoniowej, Gorliczynie, Mirocinie, Studzianie, Ujeznej i Grzęsce. Zawody przeprowadzone zostały w dwóch etapach. W części teoretycznej uczestnicy rozwiązywali testy z zakresu przepisów ruchu drogowego i ustalania pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniach, natomiast w części praktycznej pokonywali przeszkody na torze sprawnościowym. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
Szkoły podstawowe:
I miejsce - Szkoła Podstawowa w Grzęsce w składzie: Bartosz Mirek, Katarzyna Balawender, Szymon Kojder i Aleksandra Przeszłowska.
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Ujeznej
Gimnazjum
I miejsce - Gimnazjum w Grzęsce w składzie: Norbert Sanecki, Karol Nowosiad,  Łukasz Mazurek
II miejsce - Gimnazjum w Świętoniowej
III miejsce - Gimnazjum w Gorliczynie
IV miejsce - Gimnazjum w Studzianie
V miejsce - Gimnazjum w Ujeznej
VI miejsce - Gimnazjum w Mirocinie
Dziękujemy  wszystkim uczestnikom za udział w zawodach, gratulujemy osiągniętych wyników, a drużynom z Grzęski życzymy powodzenia na etapie powiatowym!

 

  

zdjęcia z turnieju w galerii

Dane Szkoły

Szkoła Podstawowa im. Władysława Kojdra w Grzęsce Grzęska 503 Tel. 16 648 71 25

Aktualna godzina

Losowe zdjęcia

L3.jpg

Online

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Łącznie
232
341
1918
381027
5995
7764
385059

Twój IP: 3.226.243.130
Aktualna data: 2019-09-21 17:48:16Stworzone przez Szkoła Podstawowa w Grzęsce 2013 ® administrator mareksz