Company Logo
Logo szkoly
Rok patrona

Rodzinny konkurs pt. „Dyniowe cudeńka”

       W naszym przedszkolu odbył się konkurs na najciekawszą dynię. Do konkursu zaprosiliśmy dzieci wraz z rodzinami. Do przedszkola dostarczono kilkanaście dyni. Każda inna, ciekawa, wyjątkowa. Uczestnicy wykazali się olbrzymią kreatywnością. Jury miało nie lada problem wyłonić zwycięzców. Ostatecznie wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody: książki, gry planszowe, puzzle, gry karciane. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy dzieciom oraz rodzicom za zaangażowanie.
Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce  - Antoni Pieniążek
II miejsce Julia Jedynak
III miejsce Miłosz i Szymon Kisiel

 

więcej zdjęć w galerii

Święto Wojsk Rakietowych i Artylerii

     Dzieci z zerówki zostały zaproszone na Święto Wojsk Rakietowych i Artylerii do Jednostki Wojskowej w Jarosławiu.
      Spotkanie rozpoczęło się podniesieniem flagi państwowej oraz odśpiewaniem Hymnu Państwowego.  Podczas trwania uroczystości odbywała się prezentacja sprzętu i uzbrojenia wojskowego, a także pojazdów i sprzętu straży pożarnej oraz policji. Każde dziecko mogło liczyć na wspólne zdjęcie z żołnierzami oraz miało możliwość usiąść w czołgu, na motocyklu czy kładzie. Dzieci podziwiały efektowną defiladę pododdziałów.
      Z żalem opuszczaliśmy tą wspaniałą atmosferę, gdyż drugim celem naszej wycieczki było odwiedzenie Galerii Łowiectwa w Przeworsku. Spotkanie z leśniczym obfitowało w ciekawe wiadomości o życiu zwierząt leśnych.
      Dzieci wróciły do przedszkola pełne wrażeń, gdzie czekał na nich długo wyczekiwany Święty Mikołaj.

 

  

Odwiedziny Św. Mikołaja w przedszkolu

      W dniu 6.12.2019 r. w naszym przedszkolu odwiedził nas długo oczekiwany gość – Mikołaj. Dzieci bardzo się ucieszyły z tej niezwykłej wizyty. Podczas spotkania z Mikołajem przedszkolaki zaśpiewały dla niego piosenkę. Po piosence Mikołaj obdarował dzieci prezentami. Na twarzach dzieci widać było wielkie wzruszenie i zadowolenie. Dzieci Mikołajowi wręczyły słodki podarunek w podzięce za prezenty. Po spotkaniu Mikołaj wyruszył w dalszą drogę.

 

 

Spotkanie z trenerem Akademii Piłkarskiej „Perfect”

      22.11.2019 r. odbyło się spotkanie przedszkolaków z trenerem Akademii Piłkarskiej „Perfect” w Przeworsku. Dzieci miały możliwość wzięcia udziału w zajęciach, dzięki którym sprawdziły swoją sprawność, zwinność, szybkość. Ponadto pokonywały swoje słabości, uczyły się zdrowej rywalizacji. Pomimo zmęczenia wszystkie chętnie i z radością uczestniczyły w zajęciach.

 

Dane szkoły

Szkoła Podstawowa w Grzęsce Grzęska 503 37-200 Przeworsk
tel. 16 648 71 25

Aktualna godzina

Dziennik

DZIENNIK ELEKTRONICZNY
Szkoły Podstawowej w Grzęsce

Office 365

Online

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

ePUAP

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Łącznie
526
773
2610
431961
1299
15550
438239

Twój IP: 3.94.21.209
Aktualna data: 2020-12-02 18:00:07Stworzone przez Szkoła Podstawowa w Grzęsce 2013 ® administrator mareksz