Company Logo
Rok patrona

Aktualności

Zajęcia w Bibliotece Publicznej w Grzęsce

     W związku z omawianiem lektury pt.” Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek” autorstwa J. Bednarek 25 III klasa pierwsza brała  udział w zajęciach w Bibliotece publicznej w Grzęsce. Dzieci na początku zapoznały się z metryczką książki oraz z jej oprawą graficzną. Następnie pani bibliotekarka przeczytała im dwa pierwsze rozdziały lektury, które bardzo je zaciekawiły. Słuchały z uwagą, a następnie chętnie opowiadały się na temat wysłuchanego fragmentu utworu. Kolejne przygody skarpetek poznawały przez cały tydzień w klasie obrazując je pomysłowymi ilustracjami.

 


     5 kwietnia  w bibliotece publicznej dla klasy pierwszej zostały zorganizowane warsztaty plastyczne , na których uczniowie samodzielnie wykonywali pisanki wielkanocne. Pani bibliotekarka na początku zajęć zapoznała dzieci z tradycjami i zwyczajami wielkanocnymi panującymi w naszym regionie, a następnie dzieci ozdabiały swoje pisanki, aby w Wielką Sobotę pięknie ozdabiały ich koszyki ze święconką. Wszystkie materiały i pomoce do zajęć zostały zakupione przez panią bibliotekarkę za co serdecznie dziękujemy.

   

  

Dane szkoły

Szkoła Podstawowa w Grzęsce Grzęska 503 37-200 Przeworsk
tel. 16 648 71 25

Aktualna godzina

Dziennik

DZIENNIK ELEKTRONICZNY
Szkoły Podstawowej w Grzęsce

Losowe zdjęcia

L3.jpg

Online

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Łącznie
358
723
4952
509670
4453
25687
519452

Twój IP: 3.235.172.213
Aktualna data: 2020-06-06 17:41:27Stworzone przez Szkoła Podstawowa w Grzęsce 2013 ® administrator mareksz