Company Logo
Rok patrona

Konkurs na najpiękniejszą kartkę wielkanocną

       W kwietniu br. został zorganizowany konkurs dla uczniów klas IV-VI SP na najpiękniejszą kartkę wielkanocną w języku angielskim, rosyjskim lub niemieckim. Różnorodne techniki, wzory jak i fantazyjne oraz  nowoczesne metody zdobienia świadczą o dużej pomysłowości i zaangażowaniu uczestników. Spośród prac jury wybrało te, które zachwyciły ciekawą techniką czy wielkanocnym motywem. Przy ocenie jury szczególną uwagę zwracało na samodzielność wykonania, estetykę  i  wrażenie artystyczne.
I miejsce: Lasek Rafał kl. IV
II miejsce: Niemiec Mateusz kl. IV
III miejsce : Kalamarz Magdalena kl. Va
Ponadto komisja wyróżniła prace: Macieja Majchra kl. Vb Amelii Winiarz kl. Vb

  
więcej zdjęć w galerii

Gminne Igrzyska Młodzieży w piłce nożnej

      W piątek 24 maja 2019 r. odbyły się  w Studzianie, Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: G. Pysz (K), B. Mirek, S. Partyka, A. Janda, Sz. Kiełbicki, K. Piątek, P. Mirek, W. Czepiela i Kacper Płonka.  Chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Grzęsce zajęli II miejsce. Turniej wygrała drużyna z Gorliczyny. Gratulujemy!

Gminne Igrzyska Dzieci w piłce nożnej

       W czwartek 23 maja 2019 r. odbyły się w Szkole Podstawowej w Grzęsce, Gminne Igrzyska Dzieci w piłce nożnej chłopców. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: M. Kiełbicki (K), Ł. Pieniążek, I. Przeszłowski, M. Skowronek, M. Harpula, F. Markowski, M. Majcher, K. Pasterski i K. Olejarka.  W rywalizacji wzięło udział pięć drużyn z terenu Gminy Przeworsk: Urzejowic, Świętoniowej, Mirocina, Rozborza i Grzęski.  Chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Grzęsce zajęli II miejsce. Turniej wygrała drużyna z Rozborza. Gratulujemy!

„Sherlok Holmes – zaginiona panna młoda”

       20 maja o godz. 11.00 i 17.30 w sali widowiskowej MOK w Przeworsku odbyły się spektakle teatralne: „Sherlok Holmes – zaginiona panna młoda”. Aktorami w przedstawieniu kółka teatralnego działającego przy MOK, były między innymi uczennice naszej szkoły: Katarzyna Balawender, Magdalena Polek, Urszula Polek i Agata Polek. Gratulujemy pięknego występu.

 

XVII Gminny Konkurs Ortograficzny

      9 maja br. odbył się w naszej szkole już XVII Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III szkoły podstawowej. 14 uczniów  wyłonionych w konkursach szkolnych stanęło do walki o tytuł Mistrza Ortografii.  Po sprawdzeniu prac komisja , której przewodniczył dyr. szkoły Pan Janusz Skowronek wyłoniła następujących laureatów:
I miejsce – Agata Polek  - SPGrzęska
                 Wiktoria Kisiel – SP Urzejowice
II miejsce – Aleksandra Piecuch – SP Urzejowice
                  Weronika Sobczak – SP Urzejowice
III miejsce - Berenika Nakonieczna – SP Urzejowice
                  Roksana Szymańska – SPGrzęska
    Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Duże podziękowania kierujemy do nauczycieli opiekunów, którzy z wielkim zaangażowaniem pracowali ze swoimi uczniami, aby przybliżyć im trudną polską ortografię.

Konkurs literacki „Opowiedz nam bajkę”

Dnia 08 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Przeworsku odbyło się wręczenie nagród w konkursie literackim „Opowiedz nam bajkę”. Angelika Pieniążek z kl. V a zajęła I miejsce. Jej „Bajka o drwalu i dobrej wróżce” zachwyciła jury nie tylko walorami literackimi, ale również przesłaniem płynącym z tej opowieści. Jest to bowiem historia o tym, że warto czynić dobro i otwierać serce na innych, a życiu trzeba kierować się empatią i miłością do ludzi. Gratulujemy!

„TRZESZCZĄCE WIERSZYKI W AFRYCE”

      W dniu 13.05.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Przeworsku odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród w II Wojewódzkim Konkursie Logopedycznym „Trzeszczące wierszyki w Afryce”.  Konkurs został wpisany na listę konkursów Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.
    Z wielką radością informujemy,  ze uczennice naszej szkoły zdobyły dwa II miejsca:   w kategorii klas drugich Anna Krupa,  natomiast w kategorii klas trzecich Gabriel a Krajnik.  Dziewczynki napisały wiersze o ludziach, ich zwyczajach oraz przyrodzie afrykańskiego lądu. Nagrodzone prace naszych uczennic zostały wydane przez organizatora w pamiątkowej książce.
Serdecznie gratulujemy !!!

 

  

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

W listopadzie w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Przeworsku odbył się Powiatowy Konkurs Ortograficzny klas IV – VIII. Oto laureaci i ich opiekunowie:
w kategorii klas V:
III miejsce: Alicja Kluz  kl. Va
Opiekun: p. Katarzyna Masztalerz
w kategorii klas VI:
I miejsce: Magdalena Polek kl. VIb
Opiekun: p. Krystyna Kojder
III miejsce: Miłosz Kiełbicki  kl. VIa
Opiekun: p. Dorota Mokrzycka
w kategorii klas VIII:
III miejsce: Mateusz Brożbar  kl. VIII
Opiekun: p. Dorota Mokrzycka

Gminny Turniej BRD 2019

        W piątek 26 kwietnia 2019 r. odbyły się w Szkole Podstawowejw Grzęsce Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Gminy Przeworsk. W turnieju wzięły udział czteroosobowe drużyny ze szkół podstawowych klas młodszych: Chałupek i Grzęski oraz trzyosobowe drużyny z klas starszych szkoły podstawowej i gimnazjum: w Gorliczynie, Urzejowicach, Studzianie, i Grzęsce. Zawody przeprowadzone zostały w dwóch etapach. W części teoretycznej uczestnicy rozwiązywali testy z zakresu przepisów ruchu drogowego i ustalania pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniach, natomiast w części praktycznej pokonywali przeszkody na torze sprawnościowym. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
Szkoły podstawowe - klasy młodsze:
I miejsce - Szkoła Podstawowa w Grzęsce w składzie: Andżelika Pieniążek, Alicja Kluz, Kamil Pasterski, Alan Bartnik.
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Chałupkach
Szkoły podstawowe - klasy starsze:
I miejsce - Szkoła Podstawowa w Grzęsce w składzie: Bartosz Mirek, Katarzyna Balawender, Szymon Kojder
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Urzejowicach
III miejsce - Szkoła Podstawowa w Studzianie
IV miejsce - Gimnazjum w Gorliczynie


Dziękujemy pracownikom Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku za przygotowanie testów i pomoc w organizacji turnieju.
Dziękujemy  wszystkim uczestnikom za udział w zawodach, gratulujemy osiągniętych wyników, a drużynom z Grzęski życzymy powodzenia na etapie powiatowym!

więcej zdjęć w galerii

Ogólnopolska Akademia Wiedzy o Prawie

     Uczniowie naszej szkoły Michał Szewczyk i Bartosz Mirek z klasy III gim. 25 kwietnia 2019 r. wzięli udział w II etapie Ogólnopolskiej Akademii Wiedzy o Prawie. Konkurs odbył się w siedzibie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie. Bartosz zajął IV miejsce, zaś Michał po emocjonującej dogrywce -miejsce II. Gratulujemy sukcesu i ogromnej wiedzy z zakresu prawa! 

Z życia świetlicy szkolnej

Świetlica 2018/2019

Co słychać w świetlicy…
W tym roku w świetlicy pojawiło się wielu nowych uczniów. Wszyscy chcą bawić się, współpracować bezpiecznie i zgodnie. Dlatego przypomnieliśmy zasady obowiązujące w świetlicy, zapisaliśmy je w kontrakcie i własnoręcznie podpisali.
Złota, polska jesień
Jesień w tym roku rozpieszczała nas fantastyczną pogodą. Oprócz zajęć na świeżym powietrzu, gdzie obserwowaliśmy zmiany zachodzące w przyrodzie,  gromadziliśmy zbiory do jesiennych prac. Powstały kolorowe liście , drzewa oraz jesienne obrazy.
Sto lat nasza Polska Niepodległa
11 listopada – to jedna z najważniejszych dat w historii Polski, zwłaszcza, że w tym roku przypadła 100 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Dzieci w naszej świetlicy szkolnej wykonały  prace plastyczne dla „Niepodległej”. W świetlicy został zorganizowany także konkurs pt. „ Nasza Niepodległa”
Andrzejkowe tradycje
Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść się w świat marzeń i fantazji. Tak właśnie bawiły się dzieci w świetlicy szkolnej.
Mikołajki
6 grudnia dzieci ze świetlicy i oddziału zerowego zaprezentowały uczniom klas I- III przedstawienie pt. „Mikołajkowa przemiana” W nagrodę odwiedził nas „Święty Mikołaj”
Idą święta...
W naszej świetlicy już od dawna trwały przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci przygotowywały  kartki  świąteczne, ozdoby na choinkę i  dekoracje sali . Malowały farbami choinki ,a efekty naszej pracy można było podziwiać  na gazetce. Wzięły także udział w konkursie szkolnym oraz gminnym na „Najpiękniejszą  ozdobę Bożonarodzeniową” w którym zostali nagrodzeni laureaci z naszej szkoły.
Urodziny „ świetlików”
Począwszy od września w każdym miesiącu świętowaliśmy urodziny naszych dzieci śpiewając tradycyjne sto lat i składając życzenia urodzinowe solenizantom.

Mała galeria” świetlicyszkolnej

III Powiatowy Konkurs Ortograficzny

     Dnia 14 marca 2019 roku odbył się III Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas drugich i trzecich  "Mistrz Ortografii"   w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Przeworsku. Uczennica klasy III Agata Polek zdobyła wyróżnienie. GRATULUJEMY!

  

Gminny Konkurs Matematyczny "Czar Par"

Tradycja zachowana. Po raz VIII zwyciężamy w gminnym konkursie Matematyczny Czar Par. Tym razem zdobywcami I miejsca byli uczniowie klasy IV Błażej Kojder i Rafał Lasek. Wielkie gratulacje chłopak.

 

Konkurs Piosenki Rosyjskiej

    Dnia 26. 03. 2019 roku Kinga Kaszany i Julia Litwińska uczestniczyły w V Wojewódzkim Konkursie Piosenki Rosyjskiej ,,Пусть всегда будет солнце”.
   Obie uczennice zaśpiewały piosenki ПолиныСергеевны Гагарины – rosyjskiej piosenkarki estradowej.
   Kinga Kaszany zaprezentowała piosenkę Колыбельная, natomiast Julia Litwińska Меланхолия.

 

Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"

      W Dniu 04 kwietnia 2019r w siedzibie Urzędu Gminy Przeworsk po raz kolejny odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W turnieju wzięli udział uczniowie naszej szkoły w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych. Wśród zwycięzców znaleźli się Maksymilian Harpula i Olga Malach, kwalifikując się do etapu powiatowego.
Gratulujemy i życzymy powodzenia!


ID w piłce siatkowej chłopców

      W piątek 15 marca odbyły w Kańczudze Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłce siatkowej chłopców. Drużyna naszej szkoły, podobnie jak dziewczęta,  zajęła w turnieju II miejsce.

Gratulujemy.

ID w piłce siatkowej dziewcząt

    W czwartek 14 marca odbyły w Kańczudze Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłce siatkowej dziewcząt. Drużyna naszej szkoły zajęła w turnieju II miejsce. Gratulujemy.


Igrzyska Dzieci w piłce siatkowej

      W dniu 26 lutego 2019 r. odbyły się w Nowosielcach Gminne Igrzyska Dzieci w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny z klas VI i V. Drużyna dziewcząt w składzie: M. Bartnik (k), J. Kwaśniak, A. Zamorska, O. Kruk, M. Stafiej, G. Brewczyńska, K. Szklarz i Z. Zamorska zajęła I miejsce i będzie reprezentować Gminę Przeworsk na zawodach powiatowych. 
      Drużyna chłopców w składzie: M. Harpula (k), K. Kornaga, M. Kiełbicki, A. Malach, M. Skowronek, D. Kruk, D. Szymański, F. Markowski, M. Lasek wywalczyła również I miejsce.
Gratulujemy!

 

  

IMS w piłce siatkowej chłopców

      W środę 6 lutego 2019 r. odbyły się w Szkole Podstawowej w Grzęsce Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: A. Janda(K), B. Mirek, Sz. Kojder, M. Szewczyk, K. Piątek, K. Płonka, G. Pysz.  W rywalizacji wzięło udział pięć drużyn z terenu Gminy Przeworsk: Urzejowic, Świętoniowej, Studziana, Nowosielec i Grzęski.  Chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Grzęsce zajęli II miejsce. Turniej wygrała drużyna z Urzejowic. Gratulujemy!
    Organizatorem zawodów był dyrektor Szkoły Podstawowej w Grzęsce pan Janusz Skowronek. Nagrody ufundował Wójt Gminy Przeworsk pan Daniel Krawiec.

zdjęcia z zawodów w galerii

IMS dziewcząt

        We wtorek 5 lutego 2019 r. odbyły się w Rozborzu Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: K. Balawender(K), J. Ciupa, W. Kiełb, G. Orzech, P. Klin, A.Fudała, M. Bury, K. Niemiec i W. Lasek. W turnieju wzięło odział pięć drużyn z terenu Gminy Przeworsk. Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Grzęsce zajęły II miejsce. Gratulujemy!

 

  

Szkolny Konkurs Historyczny

    W ramach obchodów 100-lecia Niepodległości nasi starsi uczniowie jako spadkobiercy idei niepodległościowych podjęli wyzwanie i sprawdzili swoją wiedzę w Szkolnym Konkursie Historycznym Józef  Piłsudski – między życiem prywatnym a walką o Polskę. Konkurs odbył się 11 grudnia 2018 r. Zadania konkursowe przygotowane zostały w  oparciu o literaturę historyczną zgromadzoną w naszej bibliotece szkolnej. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy zwycięzcom, którzy otrzymali cenne nagrody rzeczowe.
Zwycięzcy konkursu:
I miejsce-Zuzanna Pieniążek, uczennica klasy 8 SP
II miejsce-Szymon Kiełbicki, uczeń klasy 7 SP
III miejsce- Szymon Janusz uczeń klasy 7 SP

Turniej piłki siatkowej w Kańczudze

        W sobotę 8 grudnia 2018 r. uczniowie klas V i VI  wzięli udział w Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej rozgrywanym w Kańczudze. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny chłopców: Grzęska I (w składzie: M. Harpula, J. Piątek, K. Kornaga, I. Przeszłowski) zajęła II miejsce, natomiast Grzęska II (w składzie: M. Skowronek, B. Piątek, Ł. Pieniążek, M. Majcher, M. Lasek) zajęła IV miejsce.
Gratulujemy!

 

  

Gminny Konkurs Recytatorski

        Dnia 25.11.2018 roku uczennice naszej szkoły: Anna Brewczyńska kl. II, Julia Kożuszek kl. VIb oraz Katarzyna Balawender kl. III G  wzięły udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim pt: „Strofy mi bliskie. Nasza Niepodległa”,  nad którym patronat objął Wójt Gminy Przeworsk Daniel Krawiec. Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej w Rozborzu i uczestniczyli  w nim reprezentanci szkół z terenu gminy Przeworsk. Uczniowie recytowali wiersze o tematyce patriotycznej.
Z dumą informujemy, że Katarzyna Balawender zajęła II miejsce.
Gratulujemy!

   

  

Konkursy szkolne

KONKURSY ZWIĄZANE Z OBCHODAMI 100-LECIA
ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ

   W wyjątkowym dla Polaków 2018 roku, z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości również biblioteka szkolna  postanowiła upamiętnić to doniosłe wydarzenie. Dnia 23 listopada w obecności jury i społeczności szkolnej zostały przeprowadzone konkursy:         
                    Konkurs piosenki„ Kiedy myślę Ojczyzna...”
Wykonawcy zaprezentowali  utwory związane z tematyką konkursu. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców:
KLASY I–IV SP
I miejsce – Agata Polek kl. III
II miejsce – Julia Pieniążek i Nikola Rojek kl.IV
III miejsce – Rafał Lasek i Mateusz Niemiec kl. IV
KLASY V–VIII SP oraz III G
I miejsce – Kinga Kaszany kl. VIII
II miejsce – Julia Litwińska KL. VIII
                    Konkurs poetycki ,,Droga do wolności”
Uczestnicy prezentowali wiersze o tematyce patriotycznej. Jury konkursu oceniało dobór repertuaru i jego pamięciowe opanowanie, interpretację utworu, oraz ogólny wyraz artystyczny. Laureatami konkursu zostali:
KLASY I–III SP
I miejsce – Anna Brewczyńska kl. II
II miejsce – Patrycja Sigda kl.II
III miejsce – Anna Krupa kl. II
KLASY IV–VI SP
I miejsce ex-aequo – Sandra Pieniążek kl. IV
                                  Julia Kożuszek kl. VIb
II miejsce – Amelia Winiarz  kl.V b
III miejsce – Karolina Piątek kl. IV
KLASY VII–III G
I miejsce – Katarzyna Balawender  kl. III G
II miejsce ex-aequo – Wiktoria Szymańska kl.VII
                                    Lidia Klin kl. VII
III miejsce – Bartosz Mirek kl. III G
                                                       JURY KONKURSU:
                                                   Krystyna Kojder - przew.
                                                   Marta Bednarz  
                                                   Katarzyna Masztalerz
                                                   Małgorzata Śliwa
                                                   Paulina Klin

 

więcej zdjęć w galerii

Turniej Niepodległościowy PS dziewcząt

        11 listopada 1918 r. po 123 latach niewoli - Państwo Polskie narodziło się na nowo. Aby uczcić 100 Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości 6 listopada 2018 r. w Szkole Podstawowej w Grzęsce zorganizowany został Gminny Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt. W turnieju wzięło udział pięć drużyn z terenu Gminy Przeworsk. O godzinie 9.00 zawody otworzył dyrektor Szkoły Pan Janusz Skowronek. Rywalizacja stała na wysokim poziomie. Rozegrano 10 meczów systemem "każdy z każdym", wszystkie były bardzo zacięte i wyrównane. Turniej zakończył się o godz.15.00. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
I miejsce - Świętoniowa
II miejsce - Grzęska
III miejsce - Rozbórz
IV miejsce - Studzian
V miejsce - Nowosielce
Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary.

Dziękujemy zespołom za wspaniałą rywalizację i gratulujemy osiągniętych wyników.

więcej zdjęć w galerii

"Z podwórka na stadion" 2018

       W ostatnich dniach drużyna ze Szkoły Podstawowej w Grzęsce wzięła udział w turnieju "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku. W meczu eliminacyjnym na szczeblu gminy pokonała szkołę ze Świętoniowej a następnie rozegrała turniej powiatowy w Przeworsku. W którym przeciwnikami były zespoły z Przeworska, Sieniawy, Majdanu Sieniawskiego oraz grupowi rywale: z Ostrowa (3:4) i Krzeczowic (2:3). Nasi uczniowie nieznacznie przegrali i ostatecznie zajęli miejsce 5/6 w tym turnieju.

Piotr Żak

SZKOLNY KONKURS ,,NASZA NIEPODLEGŁA”

SZKOLNY KONKURS  ,,NASZA NIEPODLEGŁA”
W wyjątkowym dla Polaków 2018 roku, z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości i biblioteka szkolna  wraz z nauczycielami języka polskiego zaprasza uczniów do udziału w:
-  konkursie piosenki „Kiedy myślę Ojczyzna...”
Wykonawcy będą oceniani w dwóch kategoriach:
• soliści,
• zespoły wokalne (2-4 uczniów)
Warunki uczestnictwa:
• zaprezentowanie jednego utworu związanego z tematyką konkursu,
• występującym może towarzyszyć akompaniator lub podkład muzyczny –formatmp3,
• do konkursu nie zostaną dopuszczone piosenki z playbacku
Kryteria ocen:
• dobór piosenki do możliwości głosowych,
• czystość wykonania,
• interpretacja,
• ogólne wrażenie artystyczne
-  konkursie recytatorskim ,,NASZA NIEPODLEGŁA”
Uczeń przygotowuje jeden wiersz o tematyce patriotycznej.
Warunki uczestnictwa:
• uczestnik przygotowuje jeden wiersz nawiązujący do tematyki konkursu,
• czas recytacji nie może przekroczyć 3 minut,
Jury oceniać będzie prezentacje według następujących kryteriów:
a) dobór repertuaru i jego pamięciowe opanowanie,
b) kultura słowa,
c) interpretacja utworu,
d) ogólny wyraz artystyczny
Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy w bibliotece do 30 października 2018 roku. Konkurs zaplanowany jest po 10 listopada. O dokładnym terminie przesłuchań  poinformujemy ok. 5 listopada 2018r.
• Jury oceniać będzie uczniów w trzech kategoriach wiekowych:
• kl. I - III,
• kl. IV - VI,
• kl. VII – VIII oraz IIIG                                                               

Serdecznie zapraszamy!
Organizatorzy

Turniej Niepodległościowy PS chłopców

        We wtorek 23 października 2018 r. odbył się w Szkole Podstawowej w Grzęsce Gminny Turniej Piłki Siatkowej chłopców z okazji 100 - lecia Odzyskania Niepodległości. W rozgrywkach wzięły udział drużyny z terenu Gminy Przeworsk: Nowosielec, Świętoniowej, Studziana, Urzejowic i Grzęski. Mecze rozgrywano systemem "każdy z każdym". Klasyfikacja końcowa:
I miejsce - Urzejowicwe
II miejsce - Grzęska
III miejsce - Nowosielce
IV miejsce - Świętoniowa
V miejsce - Studzian
         Podsumowania zawodów dokonali Wójt Gminy Przeworsk Pan Daniel Krawiec i Dyrektor Szkoły Pan Janusz Skowronek. Podziękowali wszystkim uczestnikom za rywalizację i pogratulowali sukcesów, a następnie wręczyli pamiątkowe dyplomy i puchary.

Dziękujemy drużynom za wspaniałą rywalizację oraz wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji zawodów.

więcej zdjęć w galerii

Dane Szkoły

Szkoła Podstawowa im. Władysława Kojdra w Grzęsce Grzęska 503 Tel. 16 648 71 25

Aktualna godzina

Losowe zdjęcia

L3.jpg

Online

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Łącznie
100
197
1045
359676
7073
9506
363473

Twój IP: 34.228.185.211
Aktualna data: 2019-06-27 11:59:49Stworzone przez Szkoła Podstawowa w Grzęsce 2013 ® administrator mareksz