Company Logo

Stowarzyszenie PSP

Rok patrona

Gminny Turniej w piłce siatkowej chłopców 2018

         W środę 17 stycznia 2018 r. odbyły się w Szkole Podstawowej w Grzęsce Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców. W rozgrywkach wzięły udział drużyny z terenu Gminy Przeworsk: Nowosielec, Urzejowic i Grzęski. Mecze rozgrywano systemem "każdy z każdym". Wyniki meczów: Nowosielce : Urzejowice - 0 : 2, Grzęska : Nowosielce - 2 : 0, Urzejowice : Grzęska - 2 : 0. Klasyfikacja końcowa:
I miejsce - Urzejowicwe
II miejsce - Grzęska
III miejsce - Nowosielce

         Po zakończeniu zawodów Wójt Gminy Przeworsk Pan Daniel Krawiec i Dyrektor Szkoły Pan Janusz Skowronek podziękowali wszystkim uczestnikom za rywalizację i pogratulowali sukcesów, a następnie wręczyli pamiątkowe dyplomy i puchary.

Dziękujemy drużynom za wspaniałą rywalizację oraz wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji zawodów.


więcej zdjęć w galerii

Świąteczna Bombka Bożonarodzeniowa

      Pod koniec listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym konkursie plastycznym pod tytułem  „Świąteczna Bombka Bożonarodzeniowa. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i starannością przygotowywały swoje prace. Wykazały się ogromną pomysłowością i różnorodnością technik zdobienia bombek.  Dziewięcioro wychowanków naszej szkoły  zostało laureatami konkursu. 5 grudnia w Urzędzie Gminy w Przeworsku odbyło się uroczyste wręczenie  dyplomów i nagród.

więcej zdjęć w galerii

Apetyt na zdrowie

       28 listopada dobiegł końca trwający 3 miesiące projekt pod tytułem „Apetyt na zdrowie”.  Z tej to okazji gościliśmy w naszej szkole pana wójta Daniela Krawca oraz panią dyrektor Sabinę Południak. Dzieci po raz ostatni przygotowały wspólnie pyszności, które z wielkim apetytem zjadły. Tym razem były to wręcz małe dzieła sztuki-trójwymiarowe prace wykonane z owoców. Mali artyści na zakończenie projektu odebrali z rąk pana wójta dyplomy za aktywny udział w zajęciach kulinarnych.

zdjęcia w galerii

Sukcesy Michała w konkursach literackich

      Uczeń naszej szkoły Michał Szewczyk z klasy II gimnazjum może poszczycić się znaczącymi sukcesami w ogólnopolskich konkursach literackich, w których brał udział.
      Pierwszym z nich był Ogólnopolski Konkurs Literacki „Piórem Malowane 2017”, którego tematem były „Poszukiwania w graciarni umysłu”. Jury na posiedzeniu w dniu 28 grudnia 2017 r. rozpatrzyło prace uczestników Konkursu  w czterech kategoriach wiekowych,  z rozróżnieniem na poezję i prozę. Michał w kategorii  PROZA 12- 14 LAT został laureatem konkursu.
      Druga praca Michała wzięła udział w XXIV edycja  Konkursu Literackiego – Ikarowe Strofy, organizowana Przez Klub DG RSZ i Wojskowe Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „SWAT”. W kategorii do 16 roku życia - Michał Szewczyk  otrzymał wyróżnienie.
Michałowi serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Gminny Konkurs Recytatorski

       12 grudnia 2017 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w  konkursie recytatorskim pt. ,, Świąteczne spotkania z poezją”. Konkurs odbył się w Sali Narad Urzędu Gminy i został zorganizowany  przez Bibliotekę Publiczną Gminy Przeworsk z siedzibą w Urzejowicach i Gminny Ośrodek Kultury w Przeworsku, pod patronatem Wójta Gminy Przeworsk Daniela Krawca. W konkursie wzięło udział 20 uczniów. Przesłuchania konkursowe rozpoczęły się o godzinie 10:00 turniejem recytatorskim. Uczestnicy w pełnym skupieniu prezentowali przygotowane utwory. Po prezentacjach nastąpiły obrady jury, zaś po nich ogłoszono wyniki.
W kategorii klas I – III                           Rafał Lasek  kl. III  otrzymał  wyróżnienie
W kategorii klas IV – VI                          Angelika Pieniążek  kl. IVa  zajęła I miejsce
W kategorii klas VII  oraz II – IIIG           Anna Słysz   kl. VII  otrzymała  wyróżnienie

                                                                                                        

                                                                                                       Gratulujemy!

 

  

IV Mikołajkowy Turniej w piłce siatkowej chłopców

      W czwartek, 7grudnia 2017 r. odbył się na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Grzęsce, IV Mikołajkowy Turniej w piłce siatkowej w kategorii chłopców. Organizatorem zawodów było TOWARZYSTWO MIŁOŚNIKÓW PIŁKI SIATKOWEJ „S O K Ó Ł" oraz Szkoła Podstawowa w Grzęsce. W zawodach wzięły udział drużyny z terenu Gminy Przeworsk: Mirocina, Nowosielec, Świętoniowej, Grzęski i Urzejowic. Drużyna chłopców z naszej szkoły zajęły bardzo dobre II miejsce, przegrywając jedynie z zespołem z Urzejowic.
      Drużyny biorące udział w turnieju otrzymały puchary i dyplomy ufundowane przez Prezesa Towarzystwa "Sokół" - Pana Aleksandra Harpulę.
Gratulujemy drużynie chłopców sukcesu i dziękujemy za  reprezentowanie naszej szkoły w zawodach.


więcej zdjęć w galerii

IV Mikołajkowy Turniej w piłce siatkowej dziewcząt

      We wtorek 5 grudnia 2017 r. odbył się w Rozborzu IV Mikołajkowy Turniej w piłce siatkowej w kategorii dziewcząt. Organizatorem zawodów było TOWARZYSTWO MIŁOŚNIKÓW PIŁKI SIATKOWEJ „S O K Ó Ł" oraz Szkoła Podstawowa w Rozborzu. W zawodach wzięły udział drużyny z terenu Gminy Przeworsk: Mirocina, Nowosielec, Świętoniowej, Grzęski, Studziana i Rozborza. Dziewczęta z naszej szkoły zajęły bardzo dobre II miejsce, przegrywając w finale z zespołem z Rozborza.
Skład drużyny: A. Maczuga, P. Rojek, J. Krupa, K. Balawender, M. Bury, A. Fudała, W. Kiełb, P. Klin, G. Orzech, A. Przeszłowska. K. Uchman.
      Drużyny biorące udział w turnieju otrzymały puchary i dyplomy ufundowane przez Prezesa Towarzystwa "Sokół" - Pana Aleksandra Harpulę.
Gratulujemy drużynie dziewcząt sukcesu i dziękujemy za  reprezentowanie naszej szkoły w zawodach.

  

  

"Z podwórka na stadion"

   W czwartek 26 października 2017 r. o godz. 9:00 odbył się w na stadionie sportowym MOSiR w Przeworsku Powiatowy Turniej Piłki Nożnej "Z Podwórka Na Stadion o puchar Tymbarku". Szkołę Podstawową w Grzęsce reprezentowały dwie drużyny w kategorii U12 (klasa IV i V) . W zawodach wzięły również drużyny z Przeworska, Majdanu Sieniawskiego, Sieniawy i Tryńczy. Rywalizacja była bardzo zacięta, strzelono dużo bramek. Naszym piłkarzom nie udało się jednak zająć miejsc na podium, uplasowali się odpowiednio na IV i V miejscu.

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017

Przedstawiamy wykaz konkursów w jakich brali udział uczniowie Zespołu Szkół w Grzęsce w roku szkolnym 2016/2017

Konkursy: szkolne gminne i tematyczne

 

Dane Szkoły

Szkoła Podstawowa im. Władysława Kojdra w Grzęsce Grzęska 503 Tel. 16 648 71 25

Aktualna godzina

Losowe zdjęcia

L1.jpg

Online

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Łącznie
39
145
536
256371
4113
7325
258492

Twój IP: 54.227.48.147
Aktualna data: 2018-02-21 06:59:02Stworzone przez Szkoła Podstawowa w Grzęsce 2013 ® administrator mareksz