Company Logo
Rok patrona

Wykaz godzin art.42/2016

Wykaz godzin do dyspozycji dyrektora szkoły zajęć realizujących potrzeby

 i zainteresowania uczniów z uwzględnieniem art. 42 ust. 2 pkt. 2 Karty Nauczyciela

w Zespole Szkół w Grzęsce w roku szk. 2015/2016

Lp.

Imię nazwisko nauczyciela

Nazwa zajęć

Wymiar

godzin

Termin dzień - godzina

1.                    

Anna Dziedzic

Kółko z języka angielskiego dla klasy III SP

1 h

1340 - 1425 środa

2.                    

Joanna Ziobrowska

Kółko ortograficzne

Zajęcia wyrównawcze

1 h

1 h

800 - 845 środa

950 - 1035 piątek

3.                    

Anna Urban

Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia z uczniem zdolnym

1 h

1 h

715 - 800 poniedziałek

1435 - 1520 czwartek

4.                    

Danuta Skowronek

Zajęcia wyrównawcze

Czytanie ze zrozumieniem

1 h

1 h

1245 - 1330 czwartek

1055 - 1140 środa

5.                    

Urszula Kruk

Zajęcia z udzielania pierwszej pomocy

1 godz.

w miesiącu

1435- 1520 poniedziałek

6.                    

Marta Bednarz

Koło historyczne ,,Z historią za pan brat”

Zajęcia wyrównawcze

1 h

1 h

1435- 1520 poniedziałek

1435- 1520 środa

7.                    

Dorota Mokrzycka

Koło polonistyczne I gimnazjum

Koło polonistyczne III gimnazjum

1 h

1 h

800 - 845 poniedziałek

715 - 800 czwartek

8.                    

Krystyna Kojder

Koło z j. rosyjskiego

Zajęcia wyrównawcze

1 h

1 h

1340 - 1425 wtorek

715 - 800 czwartek

9.                    

Bernadetta Wójtowicz

Zajęcia wyrównawcze

Czytanie ze zrozumieniem

1 h

1 h

1515 - 1600 wtorek

1515 - 1600poniedziałek

10.                 

Joanna Kiełb

Zajęcia przygotowujące do sprawdzianu szóstoklasisty

Koło matematyczne dla III gimnazjum

1 h

 

1 h

715 - 800 czwartek

 

715 - 800 piątek

11.                 

Agnieszka Cwynar

Zajęcia wyrównawcze

1 h co 2 tygodnie

720 - 800 wtorek

12.                 

Małgorzata Śliwa

Zajęcia wokalne

1 h co 2 tygodnie

1530 - 1615 środa

13.                 

Jolanta Mucha

Zajęcia artystyczne

Zajęcia wyrównawcze

1 h

1 h

1150 - 1235 poniedziałek

1055 - 1140 środa

14.                 

Marek Szymanowski

Zajęcia sportowo-rekreacyjne

Szkolne koło SKS

2 h

1425 - 1600 wtorek

1425 - 1600 czwartek

15.                 

Aleksander  Harpula

Zajęcia PPOŻ.

Zajęcia sportowo-rekreacyjne

1 h

1 h

1430 - 1520 środa

1340 - 1425 czwartek

16.                 

ks. Roman Kocaj

Zajęcia biblijne - Oaza Dzieci Bożych

50 min.

1530 – 1620 środa

17.                 

Jolanta Kwaśniewka

Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze

1 h co 2 tygodnie

1435 – 1520 wtorek

18.                 

Joanna Niemiec-Głąb

Koło z j. angielskiego kl. III G

Zajęcia przygotowujące do sprawdzianu szóstoklasisty

1 h

1 h

715 - 800 poniedziałek

1340 - 1425 piątek

19.                 

ks. Stanisław Ozga

Spotkanie z ministrantami

1 h

1700 - 1745 piątek

20.                 

Marta Weselak

Koło plastyczne

1 h co 2 tygodnie

1430 - 1515 czwartek

21.                 

Renata Wojtas

Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia z uczniem zdolnym

1 h

1 h

1520- 1605 poniedziałek

1520- 1605 czwartek

Dane Szkoły

Szkoła Podstawowa im. Władysława Kojdra w Grzęsce Grzęska 503 Tel. 16 648 71 25

Aktualna godzina

Losowe zdjęcia

L1.jpg

Online

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Łącznie
120
90
210
289678
2720
4225
290702

Twój IP: 54.198.96.198
Aktualna data: 2018-08-20 20:15:02



Stworzone przez Szkoła Podstawowa w Grzęsce 2013 ® administrator mareksz