Company Logo
Rok patrona

Aktualności

Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

     Znajomość języka angielskiego jest obecnie wymagana na każdym szczeblu edukacji  i kariery zawodowej. Dzieci nabywają umiejętności językowe już w przedszkolu i rozwijają je w kolejnych latach tak, aby jako dorośli mogli pochwalić się biegłą znajomością języka. Uczniowie naszej szkoły nie tylko zdobywają wiadomości na lekcjach, ale również wykorzystują umiejętności, aby rozwijać własne pasje, bo język angielski to nie tylko umiejętność komunikacji, to również sposób na rozwijanie zainteresowań.
     Ania Słysz, która interesuje się kulturą krajów anglojęzycznych, brała udział w II Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych w Przeworsku, w VII edycji Konkursu Języków Obcych JĘZYKOMANIAK TO JA w Łańcucie oraz w konkursie wiedzy o krajach anglojęzycznych w Świętoniowej  English Fan zajmując drugie miejsce, a Zuzanna Pieniążek  zdobyła miejsce pierwsze.  Z kolei Julia Litwińska zaprezentowała swoje umiejętności wokalne w IV Powiatowym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w Przeworsku i III Powiatowym Konkursie  Piosenki Anglojęzycznej Let’s Sing w Jarosławiu.
    Udział w konkursach pozwolił ósmoklasistkom  nie tylko na rozwijanie zainteresowań językiem angielskim, ale również na  podniesienie poziomu wiedzy  o innych krajach oraz stworzył możliwość szlachetnego współzawodnictwa w rozwijaniu swoich uzdolnień.
 Uczennicom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

    

Dane szkoły

Szkoła Podstawowa w Grzęsce Grzęska 503 37-200 Przeworsk
tel. 16 648 71 25

Aktualna godzina

Dziennik

DZIENNIK ELEKTRONICZNY
Szkoły Podstawowej w Grzęsce

Losowe zdjęcia

L3.jpg

Online

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Łącznie
610
425
1035
439314
6498
12435
442855

Twój IP: 34.204.191.0
Aktualna data: 2020-02-17 19:19:51Stworzone przez Szkoła Podstawowa w Grzęsce 2013 ® administrator mareksz