Company Logo
Rok patrona

BABCIA Z DZIADZIEM DZIŚ ŚWIĘTUJĄ…

     Takie hasło towarzyszyło tegorocznej uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka, która odbyła się w 28 stycznia w Wiejskim Domu Kultury  w Grzęsce.  Akademię przygotowali najmłodsi uczniowie z naszej szkoły:  4 i 5 latki oraz dzieci z klasy Ia i Ib pod kierunkiem pań – Moniki Stafiej, Elżbiety Jankowskiej, Danuty Skowronek i Bernadety Wójtowicz, a także Ks. Romana Kocaja. Uroczystość uświetnili zaproszeni goście na czele z Wójtem Gminy Przeworsk panem Danielem Krawcem.
        Dzieci zaprezentowały się przed swoimi babciami i dziadziami w pięknych tańcach, wierszach i piosenkach. Na koniec złożyły babciom i dziadziom serdeczne życzenia i wręczyły przygotowane laurki i prezenty. A potem?... Potem były tańce i konsumpcja słodkich poczęstunków. Wszyscy świetnie się bawili przy dźwiękach muzyki, którą przygotował pan Aleksander Harpula. Ale nie byłoby tej pięknej uroczystości bez zaangażowania rodziców, za co pięknie im dziękujemy.

  

  

więcej zdjęć w galerii

Zapraszamy również do obejrzenia filmików z uroczystości

film 1                   film 2               film 3

Dane Szkoły

Szkoła Podstawowa im. Władysława Kojdra w Grzęsce Grzęska 503 Tel. 16 648 71 25

Aktualna godzina

Losowe zdjęcia

L3.jpg

Online

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Łącznie
202
341
1888
381027
5965
7764
385029

Twój IP: 3.226.243.130
Aktualna data: 2019-09-21 17:25:20Stworzone przez Szkoła Podstawowa w Grzęsce 2013 ® administrator mareksz