Company Logo
Rok patrona

"SPOTKANIE Z BAJKĄ"

         16 października 2015 r. odbyło się "Spotkanie z Bajką" zorganizowane w ramach realizowanego projektu pt. "Lokalny system wsparcia rodzin zagrożonych wykluczeniem". Do Biblioteki Publicznej w Grzęsce przybyły dzieci z oddziałów przedszkolnychoraz uczniowie klas I-III z wychowawczyniami. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały wierszy Jana Brzechwy, Stanisława Jachowicza, Marii Konopnickiej oraz Juliana Tuwima.
       Wiersze znanych polskich poetów czytali: Pan Daniel Krawiec - Wójt Gminy Przeworsk, Pani Barbara Oleksiewicz - Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przeworsku, Pani Marta Orzechowska-Haftek - Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Przeworsk oraz Pan Janusz Skowronek – Dyrektor Zespołu Szkół w Grzęsce.
         Dzieci miały również okazję zapoznać się z propozycją miejscowej biblioteki. Pani Elżbieta Kłos - bibliotekarka przygotowała wystawkę, na której zaprezentowała najciekawsze książki, które mogłyby zainteresować najmłodszych czytelników. Dzieci w quiziewykazały się ogromną wiedzą na temat bajek. Na zakończenie spotkania Pani Elżbieta oraz zaproszeni goście zachęcali wszystkie dzieci do sięgania po książki i odwiedzania bibliotek. Spotkaniu towarzyszyła bardzo miła atmosfera.  Na zakończenie mali czytelnicy otrzymali drobne upominki.

  

  

zdjęcia ze spotkania w galerii

Dane Szkoły

Szkoła Podstawowa im. Władysława Kojdra w Grzęsce Grzęska 503 Tel. 16 648 71 25

Aktualna godzina

Losowe zdjęcia

L3.jpg

Online

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Łącznie
194
341
1880
381027
5957
7764
385021

Twój IP: 3.226.243.130
Aktualna data: 2019-09-21 17:19:19Stworzone przez Szkoła Podstawowa w Grzęsce 2013 ® administrator mareksz