Company Logo
Rok patrona

Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2017/2018

Średnie w klasach gimnazjalnych
I miejsce klasa III G – średnia 4,23
II miejsce klasa II G - średnia 4,08
Średnie w szkole podstawowej
I miejsce klasa Vb – 4.48!!!
II miejsce klasa IVa – 4.42
III miejsce klasa Va – 4.37
IV miejsce klasa VI – 4.25
V miejsce klasa IVb — 4,22
VI miejsce klasa VII - 4,08
VII miejsce klasa VI – 4,37

Najwyższa średnia w klasie
Gimnazjum
Klasa III G - Alicja Kiełb, Aleksandra Maczuga i Patrycja Rojek - średnia ocen: 5,0!!!
Klasa II G - Michał Szewczyk i Paulina Klin - średnia ocen: 4,93!!!
Szkoła Podstawowa
Klasa VI - Lidia Klin i Katarzyna Niemiec - średnia ocen: 5,42!!!
Klasa VII - Weronika Brewczyńska - średnia ocen : 5,36!!!
Klasa Vb - Gabriela Brewczyńska, Maja Stafiej i Agata Zamorska - średnia ocen: 5,33!!!
Klasa IVa - Angelika Pieniążek - średnia ocen: 5,25!!!
Klasa IVb - Urszula Polek - średnia ocen:5,25!!!
Klasa Va - Maksymilian Harpula i Miłosz Kiełbicki - średnia ocen: 5,08!!!

100% FREKWENCJA – ZERO OPUSZCZONYCH GODZIN!!!
Klasy I-III
Kl. I - Lena Mach, Izabela Zacios
Kl. II - Julia Saczek
Kl. III - Karolina Olejarka, Karolina Piątek
Klasy IV-VII
Kl. IVa - Angelika Pieniążek, Kacper Olejarka
Kl. IVb - Maciek Majcher
Kl. Vb - Łukasz Pieniążek
Kl. VI - Wojciech Czepiela
Kl. VII - Weronika Brewczyńska
Klasy II-III gimnazjum
Kl. IIG - Katarzyna Balawender, Krzysztof Pasterski

Gratulujemy wszystkim wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów!

Najlepsi w roku szkolnym 2016/2017

GIMNAZJUM                         
I miejsce klasa II G – średnia 3,88
II miejsce klasa III G - średnia 3,86
III miejsce klasa I G - średnia 3,69
Szkoła Podstawowa
I miejsce klasa IV b -  średnia 4,58
2  miejsce klasa VI - średnia 4,50
3 miejsce klasa V –średnia 4,15
4 miejsce klasa IV a - średnia 4,23
Gimnazjum
Klasa III G Maria Mirek - średnia 5,19!!!
Klasa I G Kinga Mazur – średnia 4,86
Klasa II G Aleksandra Maczuga – średnia 4,80
              Patrycja Rojek
Szkoła Podstawowa
Klasa V  Lidia Klin - średnia 5,42!!!
Klasa IV b Gabriela Brewczyńska - średnia 5,27
              Magdalena Polek
              Agata Zamorska
              Julia Kożuszek
Klasa VI Kamila Uchman -  średnia 5,25
Klasa IV a Miłosz Kiełbicki - średnia 5.00

Najlepsi uczniowie w roku szk. 2015/2016

GIMNAZJUM                         
I miejsce klasa I G – średnia 3,65
II miejsce klasa II G - średnia 3,46
III miejsce klasa III G - średnia 3,40
Szkoła Podstawowa
I miejsce klasa 5 -  średnia 4,60
2  miejsce klasa 4 - średnia 4,35
3 miejsce klasa 6 –średnia 4,15
Gimnazjum
Klasa III G Urszula Szlachta - średnia 5,19!!!
Klasa II G Maria Mirek – średnia 5,13
Klasa I G Aleksandra Maczuga – średnia 4,93
Szkoła Podstawowa
Klasa V  Weronika Brewczyńska - średnia 5,33!!!
Klasa IV Lidia Klin - średnia 5,27
Klasa VI Kinga Mazur -  średnia 5,17

Najlepsi w roku szkolnym 2014/2015

Gimnazjum                                                                              
I miejsce klasa III G – średnia 3,85
II miejsce klasa I G - średnia 3,58
III miejsce klasa II G - średnia 3,23
Szkoła Podstawowa
I miejsce klasa 4 -  średnia 4,67
2  miejsce klasa 6 - średnia 4,39
3 miejsce klasa 5 –średnia 4,10

Najwyższa średnia w klasie
Gimnazjum
Klasa III G Julia Stępak - średnia 5,32!!!
Klasa II G Urszula Szlachta – średnia 5,13
Klasa I G Maria Mirek – średnia 5,08
Szkoła Podstawowa
Klasa VI  Aleksandra Maczuga - średnia 5,33!!!
Klasa IV Weronika Brewczyńska - średnia 5,18
Klasa V Kinga Mazur -  średnia 5,08
100% FREKWENCJA – ZERO OPUSZCZONYCH GODZIN!!!
Olejarka Kacper
Pieniążek Angelika
Pieniążek Łukasz
Klin Lidia
Ziobrowski Jakub
Pasterski Krzysztof
Kiełb Alicja
Maziarz Mateusz
Słysz Weronika
Pieniążek Szymon

Najlepsi w I półroczu 2014/15

Najlepsi z najlepszych w I półroczu 2014/ 2015

Średnie klas

Gimnazjum

I miejsce klasa 1G – średnia 3,75

II miejsce klasa 3G - średnia 3,53

III miejsce klasa 2G - średnia 3,51

Szkoła Podstawowa

I miejsce klasa 4 -  średnia 4,63

2  miejsce klasa 6 - średnia 4,24

3 miejsce klasa 5 –średnia 4,02

Najwyższa średnia w klasie

Gimnazjum

Klasa 1G Maria Mirek - średnia 5,15

Klasa 2G Urszula Szlachta – średnia 4,87

Klasa 3G Julia Stępak – średnia 4,81

Szkoła Podstawowa

Klasa 4  Mateusz Brożbar - średnia 5,09

Klasa 5 Kinga Mazur - średnia 5,08

Klasa 6 Patrycja Rojek -  średnia 5,08

100% FREKWENCJA – ZERO OPUSZCZONYCH GODZIN!!!

Olejarka Kacper

Pieniążek Angelika

Markowski Filip

Pieniążek Łukasz

Zamorska Agata

Janda Benjamin

Malach Olga

Ziobrowski Jakub

Jurek Aleksandra

Kiełb Alicja

Maziarz Mateusz

Pieniążek Szymon

Słysz Weronika

Janda Adrian

Pasterski Krzysztof

Balawender Katarzyna

Gwizdak Agnieszka

 

Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2013/14

Najlepsi uczniowie w klasach:

Klasa IV SP: PAULINA KLIN, KINGA MAZUR - średnia ocen: 5.0
Klasa V SP: PATRYCJA ROJEK - średnia ocen: 5.08
Klasa VI SP: MARIA MIREK - średnia ocen: 5.17 !!! Najwyższa średnia w szkole podstawowej

Klasa I G: MONIKA MOŁOŃ - średnia ocen: 5.02
Klasa II G: EWA CHWASTARZ - średnia ocen: 5.07
Klasa III G: KAMILA KIEŁBICKA - średnia ocen: 5.17!!! Najwyższa średnia w gimnazjum

 Ranking klas: 

Szkoła Podstawowa

Klasa VI - średnia ocen: 4.37
Klasa IV - średnia ocen: 4.25
Klasa V - średnia ocen: 4.18

Gimnazjum

Klasa II G - średnia ocen: 3.73
Klasa III G - średnia ocen: 3.69
Klasa I G - średnia ocen: 3.62

100% frekwencja

Paulina Klin, Krzysztof Pasterski, Mateusz Maziarz, Zuzanna Pieniążek, Magdalena Piestrak, Bartosz Piątek, Lidia Klin, Olga Malach, Kacper Gondek.

Gratulujemy wszystkim wybitnych wyników i życzymy dalszych sukcesów!

Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2012/2013

Najlepsi uczniowie w klasach:

Klasa IV SP: Patrycja Rojek - średnia ocen: 5.0
Klasa V SP: Maria Mirek - średnia ocen: 5.16
Klasa VI SP: Hubert Kotliński - średnia ocen: 5.36 !!! Najwyższa średnia w szkole podstawowej


Klasa I G: Ewa Chwastarz - średnia ocen: 5.08
Klasa II G: Kamila Kiełbicka - średnia ocen: 4.80
Klasa III G: Joanna Stecura - średnia ocen: 5.22!!! Najwyższa średnia w gimnazjum

 Ranking klas: 

Średnia klas w Szkole Podstawowej
I miejsce klasa IV – 4,34
II miejsce klasa V – 4,33
III miejsce klasa VI – 4,02

Średnia klas w Gimnazjum
I miejsce klasa III -  3,74!!!
II miejsce klasa I – 3,72
III miejsce klasa II – 3,55

100% frekwencja

Szymon Pieniążek

Gratulujemy wszystkim wybitnych wyników i życzymy dalszych sukcesów!

Najlepsi z najlepszych

Przedstawiamy naszych Prymusów w I półroczu roku szkolnego 2012/2013

Najwyższa średnia ocen w Zespole Szkół w Grzęsce, a tym samym w szkole podstawowej:

Hubert Kotliński - średnia ocen: 5,36

Najwyższa średnia ocen w Gimnazjum: JOANNA STECURA -  średnia ocen: 4,88

Najlepsi uczniowie w klasach:

kl. IV SP: Aleksandra Maczuga, Patrycja Rojek - średnia ocen: 5,09

kl. V SP: Maria Mirek  i Wiktoria Staszel  - średnia ocen: 5,00

kl. VI SP: Hubert Kotliński - średnia ocen: 5,36 !!! 

kl. IG: Ewa Chwastarz, Julia Stępak -  średnia ocen: 4,85

kl. IIG: Kamila Kielbicka -  średnia ocen: 4,80

kl.IIIG: Joanna Stecura - średnia ocen: 4,88 !!!

 Ranking klas: 

Szkoła Podstawowa

I miejsce klasa V – 4,35

II miejsce klasa VI – 4,02

III miejsce klasa IV – 3,99

Gimnazjum

I miejsce klasa I -  3,79

II miejsce klasa II – 3,69

III miejsce klasa III – 3,39

 100% frekwencja

Alicja Kiełb,    Mateusz Maziarz ,  Szymon Pieniążek

Izabela Rachwał     

Kamila Curzytek,     Kamil Hołub, 

Szymon Kojder,    Wojciech Kukulski,     Damian Pieniążek

Kamil Mac,   Karolina Sanecka

Gratulujemy wszystkim wybitnych wyników i życzymy dalszych sukcesów!

Dane Szkoły

Szkoła Podstawowa im. Władysława Kojdra w Grzęsce Grzęska 503 Tel. 16 648 71 25

Aktualna godzina

Losowe zdjęcia

L1.jpg

Online

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Łącznie
54
363
1189
305763
5397
5828
309270

Twój IP: 54.226.209.201
Aktualna data: 2018-11-21 03:41:07



Stworzone przez Szkoła Podstawowa w Grzęsce 2013 ® administrator mareksz