Company Logo
Rok patrona

Święto Wojsk Rakietowych i Artylerii

     Dzieci z zerówki zostały zaproszone na Święto Wojsk Rakietowych i Artylerii do Jednostki Wojskowej w Jarosławiu.
      Spotkanie rozpoczęło się podniesieniem flagi państwowej oraz odśpiewaniem Hymnu Państwowego.  Podczas trwania uroczystości odbywała się prezentacja sprzętu i uzbrojenia wojskowego, a także pojazdów i sprzętu straży pożarnej oraz policji. Każde dziecko mogło liczyć na wspólne zdjęcie z żołnierzami oraz miało możliwość usiąść w czołgu, na motocyklu czy kładzie. Dzieci podziwiały efektowną defiladę pododdziałów.
      Z żalem opuszczaliśmy tą wspaniałą atmosferę, gdyż drugim celem naszej wycieczki było odwiedzenie Galerii Łowiectwa w Przeworsku. Spotkanie z leśniczym obfitowało w ciekawe wiadomości o życiu zwierząt leśnych.
      Dzieci wróciły do przedszkola pełne wrażeń, gdzie czekał na nich długo wyczekiwany Święty Mikołaj.

 

  

Odwiedziny Św. Mikołaja w przedszkolu

      W dniu 6.12.2019 r. w naszym przedszkolu odwiedził nas długo oczekiwany gość – Mikołaj. Dzieci bardzo się ucieszyły z tej niezwykłej wizyty. Podczas spotkania z Mikołajem przedszkolaki zaśpiewały dla niego piosenkę. Po piosence Mikołaj obdarował dzieci prezentami. Na twarzach dzieci widać było wielkie wzruszenie i zadowolenie. Dzieci Mikołajowi wręczyły słodki podarunek w podzięce za prezenty. Po spotkaniu Mikołaj wyruszył w dalszą drogę.

 

 

Spotkanie z trenerem Akademii Piłkarskiej „Perfect”

      22.11.2019 r. odbyło się spotkanie przedszkolaków z trenerem Akademii Piłkarskiej „Perfect” w Przeworsku. Dzieci miały możliwość wzięcia udziału w zajęciach, dzięki którym sprawdziły swoją sprawność, zwinność, szybkość. Ponadto pokonywały swoje słabości, uczyły się zdrowej rywalizacji. Pomimo zmęczenia wszystkie chętnie i z radością uczestniczyły w zajęciach.

 

Wycieczka oddziałów przedszkolnych do Łańcuta

       W dniu 26.11.2019 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych wyjechały na wycieczkę do Łańcuta. Pierwszym punktem programu wycieczki było zwiedzenie Zakładu Poligraficznego i Wydawnictwa Techgraf w Łańcucie. Dzieci poznały zawód drukarza oraz obserwowały kolejne etapy jak powstaje książka. Przedszkolaki zauważyły, że w drukarni drukowane są również książki, z których się uczą. W nagrodę na zakończenie wycieczki dzieci bawiły się w Sali Zabaw Łobuziak.
       Po wycieczce przedszkolaki wróciły na zajęcia do przedszkola.

 

  

Wycieczka klasy "0" do Przeworska

        W dniu 23.10.2019 r. dzieci z klasy „0” wyjechały na wycieczkę do Przeworska. Zwiedziły Muzeum Pożarnictwa w Przeworsku. Zapoznały się ze sprzętem pożarniczym z ubiegłych lat. Dzieci były bardzo zaciekawione i uważnie słuchały opowieści pana przewodnika. Czerpały radość ze spaceru po alejkach parku, podziwiały rozłożyste dęby. Zostały zaproszone do Pałacu Lubomirskich gdzie poczuły się jak małe książęta czując klimat tamtych lat. Zadowolone z pobytu w salach muzeum, za uśmiech i dobre odpowiedzi na zadawane pytania dostały mnóstwo słodyczy od pań, które nas oprowadzały. Jedną z ostatnich atrakcji był pobyt w Sali Zabaw „Bajlandia”, gdzie zaspokoiły swoje potrzeby ruchowe. Szczęśliwe i pełne wrażeń wróciły do przedszkola.

więcej zdjęć w galerii

Projekt "Mali odkrywcy"

 

W Szkole Podstawowej w Grzęsce prowadzone są zajęcia dla dzieci w przedszkolu.

Przedszkole realizowane jest w ramach projektu "Mali odkrywcy"
Okres realizacji projektu: od: 2018-03-01 do: 2019-08-31
Budżet projektu 2 449 164,99 zł
     Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego za pośrednictwem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Dane szkoły

Szkoła Podstawowa w Grzęsce Grzęska 503 37-200 Przeworsk
tel. 16 648 71 25

Aktualna godzina

Dziennik

DZIENNIK ELEKTRONICZNY
Szkoły Podstawowej w Grzęsce

Losowe zdjęcia

L3.jpg

Online

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Łącznie
239
346
2617
527416
1044
18177
534220

Twój IP: 3.235.62.151
Aktualna data: 2020-07-03 15:56:48Stworzone przez Szkoła Podstawowa w Grzęsce 2013 ® administrator mareksz