Company Logo
Logo szkoly
Rok patrona

Aktualności

Podziękowanie za zdalną edukację

Drodzy Rodzice!

Dyrekcja  i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Grzęsce pragną wyrazić podziękowanie wszystkim Rodzicom za zaangażowanie w realizację zdalnego nauczania, mobilizowanie swojego dziecka do wykonywania ćwiczeń, zadań, projektów utrwalających dotychczasową wiedzę i umiejętności, a także za pomoc umożliwiającą dalszą realizację podstawy programowej.
Obecna trudna sytuacja związana z koronawirusem jest dla nas wszystkich ogromnym wyzwaniem. Wierzymy, że od września rozpoczniemy naukę w trybie stacjonarnym, jednakże musimy przygotować się na każdą ewentualność. Szkoła podejmie starania nad udoskonaleniem narzędzi online do nauki zdalnej, jako uzupełnienie tradycyjnych metod pracy. Będziemy szukać takich rozwiązań, by jak najmniej obciążać Państwa. Uważamy, że najbardziej efektywną formą kształcenia zdalnego jest bezpośredni kontakt nauczyciela
z uczniem poprzez lekcje online, które będą odbywać się na jednej platformie edukacyjnej. Mając dotychczasowe doświadczenie z tego typu nauczaniem, prosimy, aby Państwo zwrócili uwagę na sprzęt, którym dysponuje dziecko.  Niech będzie  sprawny, kompletny i gotowy  do pracy od września, żeby kształcenie zarówno stacjonarne jak i zdalne  mogło być bardziej efektywne i przebiegać bezproblemowo. Choć wszyscy jesteśmy mocno obciążeni nową rzeczywistością, musimy zadbać, by ewentualny proces zdalnego nauczania był dostępny dla każdego dziecka.
Ministerstwo Edukacji Narodowej robi wszystko, aby uczniowie wrócili do szkół od września w normalnym trybie. Mamy nadzieję, że tak się stanie.
Życzymy Państwu dużo zdrowia!

Dane szkoły

Szkoła Podstawowa w Grzęsce Grzęska 503 37-200 Przeworsk
tel. 16 648 71 25

Aktualna godzina

Dziennik

DZIENNIK ELEKTRONICZNY
Szkoły Podstawowej w Grzęsce

Office 365

Online

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

ePUAP

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Łącznie
179
773
2263
431961
952
15550
437892

Twój IP: 3.236.156.32
Aktualna data: 2020-12-02 06:53:40Stworzone przez Szkoła Podstawowa w Grzęsce 2013 ® administrator mareksz