Company Logo
Logo szkoly
Rok patrona

Oddanie do użytku boiska wielofunkcyjnego

W dniu 21 czerwca 2023 r. w Szkole Podstawowej w Grzesce nastąpiło otwarcie i poświęcenie boiska wielofunkcyjnego.

  

  

 

Budowa boiska wielofunkcyjnego wrzesień - listopad 2022

     Począwszy o września 2022 r. przy Szkole Podstawowej w Grzęsce prowadzone są prace związane z budową boiska wielofunkcyjnego. Zakończenie prac planowane jest w listopadzie.

 

 

więcej zdjęć w galerii

Zakończenie rozbudowy szkoły - wrzesień 2017

       1 września 2017 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Grzęsce rozpoczęli naukę w oddanym do użytku kompleksie dydaktyczno - żywieniowym. Tym samym rozbudowa szkoły została zakończona. Oficjalna uroczystość poświęcenia i przekazania budynku miała miejsce 4 września 2017 r. W nowej części szkoły znajdują się: nowoczesna kuchnia i stołówka, pracownia językowa, biologiczna, matematyczna, komputerowa, gabinet dyrektora, sekretariat i pokój nauczycielski.
        Prace związane z rozbudową szkoły, sali gimnastycznej, szatni, kompleksu dydaktyczno - żywieniowego, rozpoczęły się w lipcu 2010 roku i trwały do sierpnia 2017 r. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w rozbudowę Szkoły Podstawowej w Grzęsce.

 

  

więcej zdjęć w galerii

Rozbudowa szkoły - czerwiec 2017

          Trwają prace wykończeniowe przy rozbudowie części dydaktyczno - żywieniowej szkoły. Zakończono wykonywanie tynków i wylewek, na ukończeniu są prace montażowe instalacji elektrycznej i centralnego ogrzewania. Obecnie kładziona jest glazura w toaletach i na korytarzach oraz w kuchni i na stołówce.

 

więcej zdjęć w galerii

Rozbudowa szkoły - marzec 2017

    Trwają prace wykończeniowe w rozbudowywanej części dydaktycznej szkoły. Mają się tam znaleźć pracownie: biologiczna, informatyczna, matematyczna i językowa oraz gabinet dyrektora szkoły, pokój nauczycielski i sekretariat. Na parterze budynku powstaje nowoczesna stołówka. Obecnie wykonywana jest instalacja elektryczna i teleinformatyczna. Planowany termin zakończenia robót upływa 15 lipca 2017 r.

   

więcej zdjęć w galerii

Rozbudowa Szkoły - sierpień 2014

Nowy rok szkolny zbliża się dużymi krokami. Prace związane z rozbudową są już na ukończeniu. Uporządkowany jest już teren wokół budynków, zamontowane jest wyposażenie sali gimnastycznej oraz wentylacja, dokonane odbiory. Kończy się montaż instalacji sanitarnych, w szatniach ustawiane będą ławki i wieszaki. Przerabiana jest stara salka gimnastyczna na klasopracownię oraz wykonywane nowe kominy dla kotłowni. Na 1 września wszystko będzie gotowe.

  

  

Rozbudowa Szkoły - czerwiec 2014

Trwają prace wykończeniowe przy budowie sali gimnastycznej. Malowane są ściany wewnątrz budynku, kładziona jest glazura, montowane jest oświetlenie. Na zewnątrz wykonywany jest parking przed szkołą i układana kostka brukowa dookoła całego kompleksu.

 

  

Rozbudowa Szkoły - prace wykończeniowe

Na placu budowy praca wre. Początkiem kwietnia realizowane są roboty związane z wykonywaniem instalacji wodno-kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania. Wykonywane są wykopy i podłączenia do sieci wodociągowej, kanalizacyjnej i odprowadzenia wód opadowych. W końcowym etapie jest malowanie elewacji i wstawianie drzwi zewnętrznych. Wykonywana jest wylewka na sali gimnastycznej.

   

   

Rozbudowa szkoły - co raz bliżej końca

Na końcówkę lutego zrealizowany został stan surowy zamknięty. Wykonywane jest docieplenie ścian zewnętrznych. Trwają również prace związane z wykończeniem wnętrz. Wykonane są instalacje elektryczne i wodno – kanalizacyjne. W fazie końcowej znajduje się wykonanie tynków wewnętrznych sali gimnastycznej i zaplecza sanitarnego.  Na realizację pozyskano dofinansowanie ze środków finansowych Ministerstwa Sportu. Oddanie obiektu do użytku nastąpi w miesiącu wrześniu br.  wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

   

   

Z nowym rokiem 2014 ożyła nadzieja

Po powrocie z ferii świątecznych zaskoczeni zostaliśmy ruchem na placu budowy. Wszyscy uwierzyliśmy, że nowy rok szkolny możemy rozpocząć w nowym budynku, czego wszystkim życzę.

Obecnie pełną parą prowadzone są prace związane z pokryciem blachą dachu, wykonaniem ocieplenia i elewacji oraz wykonywane są tynki wewnątrz budynku.

 

  

więcej zdjęć w galerii

Rozbudowa szkoły - wakacje 2013

W czerwcu i w okresie wakacji trwały prace przy wykonaniu dachu nad kompleksem dydaktycznym. Wykonana została więźba dachowa i obecnie trwają prace przygotowawcze do położenia blachy.

Termin zakończenia rozbudowy został przesunięty na rok 2014.

  

  

Prace budowlane w nowym roku 2013

Wraz z rozpoczęciem nowego roku kontynuowane są prace budowlane przy rozbudowie szkoły.

Wykonane zostały już: ściany i pokrycie dachowe sali gimnastycznej, ukończono budowę ścian I piętra kompleksu dydaktycznego.

Obecnie trwają prace przy wykonaniu stropu nad I piętrem.

Pozostałe zdjęcia w galerii  http://www.zsgrzeska.fwl.pl/

Trwają prace budowlane przy rozbudowie szkoły

Końcem roku szkolnego i w okresie wakacji prowadzone były intensywne prace przy rozbudowie naszej szkoły. Wykonane zostały ściany sali gimnastycznej i kompleksu dydaktycznego oraz położony został strop nad parterem budynku.

Początek wakacji. Plac budowy w dniu 9 lipca 2012 r.

 

Postęp prac w połowie wakacji - 24 lipca 2012 r.

 Początek roku szkolnego 2012/2013

 

Obecnie trwa przerwa w pracach. Czekamy na rozpoczęcie kolejnego etapu budowy. W tym roku kalendarzowym planowane jest przykrycie całego kompleksu dachem. A więc pracy jest jeszcze sporo!

Znów się buduje

12.04.2012r. został rozstrzygnięty przetarg nieograniczony na: na budowę sali gimnastycznej wraz z budynkiem dydaktyczno-żywieniowym i łącznikiem w Grzęsce – Etap II. W postępowaniu przetargowym postępowaniu została wybrana oferta złożona przez firmę: Firma Usługowo-Handlowa AKAR Piela Grzegorz, ul. Zawiszy Czarnego 26A, 35-082 Rzeszów. Zakończenie budowy przewidziane jest na 15.05.2014. Jak zdołaliśmy się zorientować - niestety, etap II nie obejmuje wykonania całości obiektu, dotyczy tylko hali sportowej i łącznika. Nie będą w nim też wykonywane urządzenia dla niepełnosprawnych, jak dźwig osobowy i winda schodowa, a także część żywieniowa.  

 Plac budowy 25 maja 2012, parę dni po wejściu firmy "AKAR"

 

Plac budowy 24 listopada 2011r

Ruszyła rozbudowa szkoły

Postaramy się dokumentować tutaj przebieg budowy hali sportowej połączonej z salami dydaktycznymi.

Pierwsze zdjęcia zrobiliśmy w czerwcu, pod koniec roku szkolnego 2009/2010: 

W czasie wakacji budowa ruszyła i początkiem sierpnia wyglądało to tak: 

 

 

W połowie września mamy już fundamenty. I nawet robi się izolacja.....

 

Czekamy jeszcze na zasypanie ziemią fundamentów, które już zostały ukończone.

14.X.2010

Od trzech dni trwają prace przy zasypywaniu wykopów. 

10.XI.2010 

Wreszcie fundamenty zostały zasypane, wymagało to przywiezienia wielu przyczep samochodowych ziemi i piasku. Niestety, ucierpiał na tym mocno szkolny dziedziniec. 

   

News z ostatniej chwili: Pan Wójt wizytował naszą budowę w ubiegłym tygodniu. Podczas krótkiego spotkania z nauczycielami przekazał informację, że zakończenie rozbudowy szkoły planowane jest na 2013 rok.

Dane szkoły

Szkoła Podstawowa w Grzęsce Grzęska 503 37-200 Przeworsk pocztakojder@spgrzeska.pl
tel. 16 648 71 25

Aktualna godzina

Dziennik

DZIENNIK ELEKTRONICZNY
Szkoły Podstawowej w Grzęsce

Office 365

Online

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

ePUAP

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Łącznie
666
756
3163
974905
10664
18210
982674

Twój IP: 3.238.71.155
Aktualna data: 2024-04-18 16:41:04Stworzone przez Szkoła Podstawowa w Grzęsce 2013 ® administrator mareksz