Company Logo
Logo szkoly
Rok patrona

Wycieczka do Państwowej Straży Pożarnej w Łańcucie

     1 czerwca 2022 r.  w ramach obchodów Dnia Dziecka uczniowie klas I-III odwiedzili Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Łańcucie. Dzięki uprzejmości pracujących tam strażaków wzięli aktywny udział w zajęciach edukacyjnych w sali "Ognik", zwiedzili budynek Komendy, zapoznali się z najnowocześniejszym sprzętem wykorzystywanym w codziennej pracy zawodowych strażaków. Mieli okazję z bliska zobaczyć jak wygląda przygotowanie do akcji pomocy osobom, które zadzwoniły pod numer alarmowy. Największą atrakcją było lanie wody z profesjonalnego węża strażackiego. Na koniec wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Serdecznie dziękujemy strażakom z Łańcuta, którzy z ogromnym oddaniem i cierpliwością odpowiadali na wszystkie pytania dzieci i przybliżyli nam swoją służbę.


więcej zdjęć w galerii

Wycieczka w Pieniny - maj 2022

      W dniach 2 - 3 czerwca 2022 r. uczniowie klas IV, V, VI i VII brali udział w wycieczce w Pieniny. W programie znalazło się: zwiedzanie Zamku w Niedzicy i powozowni, rejs statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim, przejście Wąwozem Homole, wyjazd kolejką na Palenicę. Wieczorem były gry i zabawy oraz ognisko. Wycieczka była bardzo ciekawa i mamy nadzieję, że wszyscy są zadowoleni i będą ją miło wspominać.

 

zdjęcia z pierwszego dnia

zdjęcia z drugiego dnia

Egzamin ósmoklasisty 2022

    W czwartek 26.05,2022 r. językiem angielskim i językiem rosyjskim zakończył się tegoroczny Egzamin ósmoklasisty. W środę uczniowie zmagali się z matematyką a we wtorek z językiem polskim. Prawie wszyscy byli ze swoich odpowiedzi zadowoleni i mamy nadzieję, że ostateczne wyniki to potwierdzą. Trzymamy kciuki!

 

  

Światowy Dzień Pszczół

     20 maja obchodzimy Światowy Dzień Pszczół. Z tej okazji w naszej szkole odbyło się spotkanie z Panem Markiem Harpulą, który zajmuje się pszczelarstwem. Zaproszony gość przeprowadził zajęcia edukacyjne, podczas których uczniowie mieli możliwość poznania wielu szczegółów z życia pszczelej rodziny. Ponadto zaprezentował produkty i akcesoria pszczelarskie, w tym trzy ule. Na zakończenie odbyły się liczne konkursy.????????????????????????

  

 

zapraszamy do obejrzenia filmu ze spotkania

 

więcej zdjęć w galerii

Wyjazd do MDK w Łańcucie

       We wtorek 17.05.2022 r.  uczniowie klas I-III pojechali na spektakl muzyczny "Cudowna lampa Aladyna" do MDK w Łańcucie. W czasie spektaklu obejrzeli historię magicznej lampy, przybliżona została im kultura Dalekiego Wschodu, panujące kiedyś zwyczaje i obrzędy. Niezapomniany nastrój widowiska wzbogaciły piękne światła oraz oryginalne, kolorowe kostiumy i rekwizyty.
Po spektaklu udaliśmy się do pobliskiej lodziarni na pyszne lody.
 
  
 
więcej zdjęć w galerii

Pomoc dla bezdomnych zwierząt

????????  Uczniowie naszej szkoły zaangażowali sie w akcje zbiórki najpotrzebniejszych artykułów dla bezdomnych zwierząt w schronisku w Orzechowcach. Pomoc jest potrzebna przez cały rok i jak informują pracownicy każdy gest dobrej woli znaczy dla nich duzo.
Dziękujemy, że pomagacie ????❤????
 
 
 

Dzień Strażaka

    W środę, 04.05.2022 r. po dwuletniej przerwie uczniowie klas I-III oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych odwiedzili strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Grzęsce z okazji ich święta.
   4 maja to szczególny dzień dla strażaków- święto ich patrona św. Floriana. Z tej okazji zapoznali dzieci z wyposażeniem wozu strażackiego i remizy OSP. Mogły również zobaczyć świeżo wyremontowaną szatnię na ubrania. Dzieci miały możliwość założenia hełmu strażackiego i pasa z toporkiem oraz położyć się na desce ratowniczej. Największą atrakcją było samodzielne lanie wody z węża strażackiego. Na koniec spotkania złożyliśmy życzenia, aby ta trudna i niebezpieczna służba sprawiała im wiele satysfakcji i aby cieszyli się dobrym zdrowiem. Wręczone zostały własnoręcznie przygotowane przez dzieci upominki, a w zamian strażacy przekazali słodycze.
Dziękujemy za miłe spotkanie.
 
 
więcej zdjęć na facebooku

Apel z okazji 231 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

    W dniu 29 kwietnia 2022 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 231 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Aby upamiętnić ten ważny fakt z historii Polski uczniowie z klas 4, 5 i 8a przygotowali montaż słowno -muzyczny o patriotycznej wymowie. Apel rozpoczęto od wprowadzenia sztandaru oraz odśpiewania hymnu państwowego. Nastepnie zaprezentowano historię powstania pierwszej polskiej konstytucji. Teksty pięknie recytowanych wierszy i śpiewanych piosenek zachęciły do refleksji nad tym czym dla każdego z nas jest wolność, Ojczyzna, patriotyzm.

 

  

 więcej zdjęć na facebooku

film z akademii

Akcja "Dziel się uśmiechem"

    20 kwietnia 2022 r. uczniowie klas l - lll po raz kolejny spotkali się z Panią pielęgniarką szkolną, która przeprowadziła pogadankę w ramach udziału w akcji "Dziel się uśmiechem".


23 kwietnia - Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

      W piątek w ramach Światowego Dnia Książki dzieci z przedszkola wybrały się na wycieczkę do biblioteki szkolnej. Przedszkolaki dowiedziały się, jak należy dbać o książki. Wysłuchały z uwagą przeczytane przez Panią biblotekarkę wiersze. Na zakończenie spotkania dzieci wykonały zakładki do książek. Spotkanie odbyło się w miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze.

  

Obchody Dnia Ziemi

    Dzisiaj w ramach obchodów Dnia Ziemi uczniowie klasy III sprzątali naszą miejscowość. Zaopatrzeni w rękawice i worki wyruszyli zbierać śmieci. Po godzinnej pracy ubierali spore ilości zanieczyszczeń. Dbajmy o naszą planetę, a śmieci segregujmy i wyrzucajmy do kosza.

 

  

więcej zdjęć na facebooku

SPOTKANIE Z KSIĄŻKĄ

    W poniedziałek 11.04.2022 r. przedszkolaki po raz kolejny uczestniczyły w akcji ,,Spotkanie z książką". Tym razem uczennice z kl. 5 - Patrycja Sigda i Martyna Rachwał przeczytały naszym milusińskim fragmenty utworów: ,,Będę strażakiem" oraz ,,Skąd się biorą pory roku?" Na koniec odbył się konkurs zgaduj - zgadula.

Wielkanocne zajęcia w Bibliotece Publicznej w Grzęsce

    W poniedziałek, 11.04.2022 r. uczniowie klasy III wzięli udział w wielkanocnych zajęciach w Bibliotece Publicznej w Grzęsce. Pani bibliotekarka zadając zagadki i czytając opowiadanie przybliżyła dzieciom zwyczaje związane z Wielkanocą. Uczniowie wykonali również pracę plastyczną- wielkanocny koszyk. Zajęcia wzbogacone były również informacjami o księgozbiorze biblioteki, a w prezencie dzieci otrzymały zakładki do książek, aby chętniej po nie sięgać.


więcej zdjęć na facebooku

Święto Chrztu Polski

    Ustawą z 22 lutego 2019 r.  Sejm RP ustanowił Święto Chrztu Polski. Święto to ma na celu „upamiętnienie chrztu Polski dokonanego 14 kwietnia 966 r. Chrzest księcia Mieszka I to przełomowe wydarzenie w dziejach państwa i narodu polskiego, uznawane za symboliczny początek polskiej państwowości. Chrzest miał także fundamentalne znaczenie polityczne, kulturowe i tożsamościowe – wprowadził rodzące się wówczas państwo polskie w krąg cywilizacyjny Europy Zachodniej.


Zajęcia w Bibliotece Publicznej w Grzęsce

    W ramach stałej współpracy z Biblioteką Publiczną w Grzęsce po dwuletniej przerwie klasy I i II uczestniczyły 6 i 7 kwietniach w zajęciach poświęconych świętom wielkanocnym. Pani Renata Czyrek przybliżyła dzieciom zwyczaje świąteczne naszego regionu, a następnie przeczytała fragment książki „Wielkanocna bajeczka”.  Dalsza część zajęć spotkania polegała na działalności plastycznej. Na niej uczniowie rozwiązywali łamigłówki oraz wykonali pisanki i koszyczki wielkanocne dowolną techniką. Na koniec zajęć pani bibliotekarka zaprezentowała ciekawy księgozbiór wzbogacony nowymi pozycjami i zachęciła wszystkie dzieci do czytania książek.

 

  

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

„Jak niebieskie motyle
fruwające do gwiazd,
zabierz nas choć na chwilę
odczarować Twój świat…”
    W dniu dzisiejszym przedszkolaki po raz kolejny przyłączyły się do obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, który przypada 2 kwietnia. To coroczne święto ma na celu zwiększenie wrażliwości i świadomości społecznej na temat autyzmu.
    Na znak solidarności, jedności, akceptacji i zrozumienia, dzieci  założyły ubrania w kolorze niebieskim. A dlaczego kolor niebieski? Bo jest on symbolem autyzmu. “Niebieski” jest uznawany za najgłębszy z kolorów, rozpływający się w nieskończoności horyzontu. Jako barwa najczystsza i najzimniejsza zarazem staje się najbardziej odrealnioną ze wszystkich barw.

 

  

Pierwszy Dzień Wiosny ☀️

    Po tym co się działo w naszej szkole w perwszy dzień wiosny, na pewno zima odejdzie już na dobre.
   W tym dniu, dzięki zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski akcjom w szkole było kolorowo i bardzo wesoło. Uczniowie stali się nauczycielami -  nauczyciele uczniami. Dzień ten był również "Dniem bez plecaka". Niejeden mógł się zdziwić w co można zapakować książki i zeszyty.
    Również uczniowie klas młodszych i dzieci z przedszkola witali wiosnę. Marzanna została wyprowadzona w siną dal!

 

  

  

Dzień Kolorowej Skarpetki

    21 marca to nie tylko pierwszy dzień wiosny, ale również Dzień Kolorowej Skarpetki, czyli Światowy Dzień Zespołu Downa. Nasza szkoła już po raz drugi dołączyła do akcji „Wyjątkowa Skarpetka” organizowanej przez OREW w Juszczynie. Biorąc udział w akcji udało nam się wykonać 178 kolorowych skarpet, które zostały zawieszone na sznurku o długości 2225 cm.
    W tym też dniu przedszkolaki oraz uczniowie klasy III założyli skarpetki nie do pary okazując wsparcie dla osób dotkniętych tą chorobą i ich rodzinom. Data Światowego Dnia Zespołu Downa nie jest przypadkowa: wada genetyczna powodująca Zespół Downa związana jest z występowaniem w 21. parze trzeciego chromosomu – stąd 21 marca. Natomiast kolorowe skarpetki nie do pary stały się symbolem Światowego Dnia Zespołu Downa z powodu kształtu chromosomu. Ich różnorodność i wielobarwność są wyrazem tolerancji i znakiem, że mimo odmienności możemy w pełni cieszyć się życiem.
 
   
  

 

SOLIDARNI Z UKRAINĄ

DRODZY RODZICE I UCZNIOWIE
 
Jesteście wspaniali. Po raz kolejny pokazaliście wielkie serce. ????????
Dziękujemy za wszystkie dary złożone dla naszych sąsiadów z Ukrainy.
 
   
  

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

    1 marca obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Święto to upamiętnia bohaterów antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia.

MAZUREK DĄBROWSKIEGO POLSKIM HYMNEM PAŃSTWOWYM

     26 lutego obchodzimy 95. rocznicę ustanowienia Mazurka Dąbrowskiego polskim hymnem narodowym. W tym roku rocznica ta przypada w czasie szczególnym, ponieważ decyzją Sejmu RP rok 2022 ustanowiono Rokiem Józefa Wybickiego - autora słów hymnu.

 

Mazurek Dąbrowskiego w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Grzesce

 

SPOCZYWAJ W POKOJU

„Tak trudno żegnać na zawsze kogoś,
kto jeszcze mógł być z nami”

     W sobotę pożegnaliśmy wieloletniego Proboszcza naszej parafii i nauczyciela – katechetę, św. pamięci księdza prałata Stanisława Ozgę, który przez 25 lat uczył w naszej szkole i wychowywał młode pokolenia.
    Chcemy podziękować za Jego pracę i trud. Odszedł od nas kapłan wybitny, pełen wewnętrznego ciepła, które promieniowało na wszystkich, którzy go otaczali. Kontakt z uczniami, ich nauczanie i przekazywanie im wiedzy, wartości, zasad i podstaw naszej wiary były dla św. p. księdza prałata, nadrzędnym celem. Uczniowie Go kochali, ponieważ w sobie tylko znany sposób zawsze potrafił do nich dotrzeć. Spokojny, opanowany, ze swoim nieodłącznym, ciepłym uśmiechem,  potrafił zapanować nad najbardziej rozbrykaną gromadą. Nauczyciele Go szanowali, Jego zdanie było dla nich bardzo ważne.
    Uczciwość, pracowitość, chęć niesienia pomocy innym – zawsze towarzyszyły Jego pracy. Nikt, kto zwrócił się do Niego po pomoc czy radę, nie odchodził z pustą ręką. Wręcz przeciwnie – odchodził wzmocniony Jego dobrym słowem i modlitewnym wsparciem. Nieubłagana śmierć przerwała nić Jego życia, zostawiając ogromną pustkę i smutek. Nie ma Go już wśród żywych, ale głęboko jest w naszych sercach i w naszej pamięci.
    Dziękujemy Ci, drogi księże prałacie, że byłeś z nami. Żegnamy Cię z zapewnieniem, że wartości, które nam przekazywałeś, nie przeminą.
     Spoczywaj w pokoju.

   

  

ODWIEDZIŁ NAS ŚWIĘTY MIKOŁAJ

     Od wielu lat w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Również w tym roku 6 grudnia odwiedził nas  długo wyczekiwany gość. Przedszkolaki przywitały św. Mikołaja piosenką i wierszem. Miłym akcentem spotkania były prezenty oraz wspólne zdjęcie. Dzieci podziękowały za upominki a Mikołaj pożegnał się i ruszył w dalszą drogę, gdyż czekały na Niego dzieci z klas I-III.
     A jak wyglądało spotkanie  z naszym wspaniałym gościem zobaczcie sami:

Film z odwiedzin Św. Mikołaja

zdjęcia w galerii

 

Św. Mikołaj był również u starszych dzieci - zobacz zdjęcia

Narodowe Święto Niepodległości 2021

    W dniu 10 listopada 2021 r. obchodziliśmy w naszej szkole Narodowe Święto Niepodległości. Odbywało się to inaczej niż w poprzednich latach, ponieważ z powodu pandemii, uczniowie zgromadzili się w swoich klasach i wspólnie oglądali nagranie akademii przygotowanej przez uczniów z klas V, VII oraz III i IV. O godzinie 11:11 został odśpiewany Hymn Państwowy.

Akademia z okazji Święta Niepodległości

 

 

  

Hymn w wykonaniu dzieci z przedszkola

Hymn w wykonaniu dzieci z klasy III

 

Zdjęcia z uroczystości w galerii

UROCZYSTOŚĆ PASOWANIA PIERWSZOKLASISTÓW

     8 listopada odbyła się w naszej szkole uroczystość pasowania pierwszoklasistów. Przez dwa miesiące dzieci przygotowywały się do tego wydarzenia, aby wszystko wyszło jak należy. Liczne próby sprawiły, że wszystko udało się znakomicie i nasza szkoła wzbogaciła się o 11 pierwszaków.
      Rano pojawili się wszyscy w szkole odświętnie ubrani z pięknymi fryzurami i lekką tremą. Następnie zaprezentowali część artystyczną i złożyli uroczyste ślubowanie w asyście pocztu sztandarowego. A na koniec zostali pasowani przez pana dyrektora wielkim ołówkiem na pierwszoklasistów (podobno był on bardzo zimny).
Po części oficjalnej na dzieci czekały wspaniałe smakołyki przygotowane przez mamy i dobra zabawa
      Życzymy Wam drogie pierwszaki, aby każdy dzień pobytu w szkole był dla Was radosny i pełen nowych wrażeń, a nauka sprawiała dużą satysfakcję.

 

  

Spotkanie z leśnikiem

    W dniu 29 października br. w Szkole Podstawowej w Grzęsce odbyło się spotkanie klas I-III z panią leśnik. Celem zajęć było uświadomienie dzieciom ogromnego znaczenia lasów - gospodarczego, społecznego i przyrodniczego. Pokazanie jak poszczególne elementy przyrody oddziałują wzajemnie na siebie. Przekazanie uczniom, iż leśnicy są świadomi, jak wielkie znaczenie ma zachowanie możliwie dużej różnorodności biologicznej polskich lasów.
    W trakcie spotkania z dziećmi Specjalistka Służby Leśnej Nadleśnictwa Sieniawa zaprezentowała dzieciom mundur leśnika, zapoznała dzieci z pracą leśnika i środowiskiem lasu. Z wykorzystaniem prezentacji multimedialnej przedstawiła również informacje o przyrodzie polskiej oraz  ciekawostki o życiu  nietoperzy.
    Dzieci bardzo angażowały się w zajęcia, chętnie odpowiadały na stawiane im pytania oraz same zadawały wiele pytań dotyczących przyrody i pracy w lesie, na które otrzymały wyczerpujące odpowiedzi.
   Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze, a wysłuchane ciekawostki i wiadomości poszerzyły wiedzę przyrodniczą dzieci.

Za spotkanie  SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

   

  

Wycieczka szkolna do Warszawy

     W dniach 25 - 27 października uczniowie klas starszych Szkoły Podstawowej w Grzęsce wzięli udział w trzydniowej wycieczce do Warszawy. Wycieczka była dofinansowana przez Ministra Edukacji i Nauki w ramach przedsięwzięcia pod nazwą „Poznaj Polskę”. Celem wycieczki było uatrakcyjnienie procesu edukacyjnego poprzez umożliwienie uczniom poznawania Polski, jej środowiska przyrodniczego, tradycji, zabytków kultury i historii. Program wycieczki był bardzo obszerny, zwiedziliśmy: Stadion Narodowy, Pałac Kultury i Nauki, Krakowskie Przedmieście, Plac Zamkowy i Zamek Królewski, zobaczyliśmy miejsca pamięci poświęcone Powstaniu Warszawskiemu, Łazienki Królewskie i Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego. Byliśmy również w Wilanowie w pałacu króla Jana III Sobieskiego oraz w Świątyni Opatrzności Bożej, Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego.
     Wycieczka była bardzo interesująca, dostarczyła uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń.

więcej zdjęć w galerii

Pogadanka na temat bezpieczeństwa

    W dniu 22.10 uczniowie klas 1-3 i dzieci z oddziałów przedszkolnych wzięli udział w pogadance na temat bezpieczeństwa w szkole, domu i na drodze. Przewodnikiem był pan Mariusz Czyrny- policjant z KPP w Przeworsku. Serdecznie dziękujemy za przybycie i cenne rady, bo tych nigdy dość, jeśli chodzi o nasze bezpieczeństwo.

 

  

Dzień Edukacji Narodowej 2021

      Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Nauczycielom oraz Pracownikom Oświaty życzymy cierpliwości, wytrwałości i radości płynącej z codziennej pracy.

  

  

więcej zdjęć w galerii

Wycieczka do Jarosławia

     12 października 2021 r. uczniowie klas IV -VI uczestniczyli w wycieczce do Jarosławia. Byliśmy w kinie na filmie "Czarny młyn" a następnie zwiedziliśmy jeden z zabytków architektury mieszczańskiej w Jarosławiu Kamienice Orsettich oraz Opactwo ss Benedyktynek. Na filmie byli również uczniowie klas VII, VIII a i VIII b.

 

więcej zdjęć w galerii

Podziękowanie

,,Wielkim kunsztem wykazuje się nauczyciel,
który potrafi sprawić, że twórcze wyrażanie siebie
i nabywanie wiedzy staje się źródłem radości. ”
Albert Einstein

     Są w życiu chwile, które coś ważnego rozpoczynają lub coś kończą. Przejście na emeryturę jest właśnie taką chwilą. Dzień zakończenia roku szkolnego 2020/2021 był również ostatnim dniem pracy pani Elżbiety Jankowskiej, długoletniej nauczycielki naszego przedszkola, która zdecydowała się przejść na emeryturę. Wielu absolwentów naszej szkoły zaczynało przygodę z nauką pod jej opieką, ucząc się obowiązkowości, solidności, pewności siebie i przyjaznych relacji z rówieśnikami.
     Pożegnania są najtrudniejsze, bo jak rozstać się i podziękować za tyle poświęconych szkole lat, wspólnie spędzonych chwil. Jak wyrazić uznanie, wdzięczność za to, że byłaś, dawałaś z siebie wszystko, co najlepsze. Pozostaje tylko proste i płynące z naszych serc słowo: „Dziękujemy”.  
    Życzymy Ci Elu, długich lat życia – spokojnych i pogodnych, abyś wolny czas wykorzystywała na realizację własnych planów, zamierzeń i pasji.

Rada Pedagogiczna
Szkoły Podstawowej
w Grzęsce

Wielkie czytanie

    Dnia 7 września br. w naszej szkole odbyło się Gminne Narodowe Czytanie z podziałem na role, dramatu Gabrieli Zapolskiej "Moralność pani Dulskiej".
   Wydarzenie promujące czytelnictwo pod patronatem Pana Wójta Daniela Krawca włączyło się w ogólnopolską akcję zapoczątkowaną przez parę prezydencką.
    W rolach głównych wystąpili: Pan Wójt, Pani Dyrektor Biblioteki w Urzejowicach oraz nasi nauczyciele i uczniowie.
    Występ wywołał u publiczności przeżycia estetyczne spowodowane obcowaniem z literaturą.

więcej zdjęć w galerii

Podziękowania

"Pielęgnuj swoje marzenia.
Trzymaj się swoich ideałów.
Maszeruj śmiało według muzyki,
którą tylko Ty słyszysz."

   

     25 czerwca 2021 r. po 40 latach pracy w zawodzie nauczyciela przeszła na emeryturę nasza koleżanka mgr Danuta Skowronek. Nauczycielka z pasją, dużym entuzjazmem, empatią wobec dzieci, rodziców i nas - koleżanek i kolegów, a przede wszystkim wspaniały pedagog i wychowawca wielu pokoleń mieszkańców Grzęski.
     Pragniemy gorąco jej podziękować za pracę, której oddawała się z ogromną  energią i zaangażowaniem.
    Niech  emerytura będzie dla Ciebie Danusiu, czasem nadal aktywnym, a życie niech płynie w zdrowiu i radości pełne nowych pasji i przedsięwzięć.


Rada Pedagogiczna
Szkoły Podstawowej
w Grzęsce

 

więcej zdjęć w galerii

Szczepienia uczniów w wieku 12-18

Od 7 czerwca rodzice mogą rejestrować na szczepienie dzieci, które ukończyły 12. rok życia. Informacje na ten temat można uzyskać na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki - zobacz

Film o programie szczepień nastolatków - zobacz

 

 

Dane szkoły

Szkoła Podstawowa w Grzęsce Grzęska 503 37-200 Przeworsk kojder@poczta.onet.pl
tel. 16 648 71 25

Aktualna godzina

Dziennik

DZIENNIK ELEKTRONICZNY
Szkoły Podstawowej w Grzęsce

Office 365

Online

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

ePUAP

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Łącznie
68
291
880
713852
2489
7173
716549

Twój IP: 44.200.171.74
Aktualna data: 2022-08-10 02:43:49Stworzone przez Szkoła Podstawowa w Grzęsce 2013 ® administrator mareksz