Company Logo
Logo szkoly
Rok patrona

Walentynki 2024

    W dniu 14.02.2024 r. w naszej szkole obchodziliśmy Walentynki. Zorganizowana została poczta walentynkowa a zebrane do skrzynki serduszka i kartki walentynkowe zostały rozdane w środę na lekcjach. Był to wyjątkowy dzień wyrażania sympatii i przyjaźni.

 

  

więcej zdjęć w galerii

Dzień Babci i Dziadka - Video

Zapraszamy do obejrzenia relacji video z obchodów Dnia Babci i Dziadka

Zabawa karnawałowa 2024

    Karnawał to czas wspaniałej i radosnej zabawy. 25 stycznia 2024 r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli uczniowie  z klas IV - VIII.  Sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, udekorowaną światełkami i balonami. Uczniowie przybyli przebrani w piękne, barwne i pomysłowe stroje.  Wszyscy bawili się znakomicie.

 

  

więcej zdjęć w galerii

ciekawe przebrania

Dzień Babci i Dziadzia 2024

    W dniu 24 stycznia 2024 r. w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadzia. Z tej okazji przedszkolaki z grupy starszaków przygotowały część artystyczną. Były wiersze, tańce i piosenki. Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności. Na zakończenie uroczystości dzieci zaśpiewały tradycyjne "sto lat" i wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. To był dzień pełen wzruszeń, wrażeń i uśmiechów. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwilę spędzone wspólnie z wnukami.
    Wszystkim Babciom i Dziadziom życzymy wszystkiego najlepszego - nie tylko w dniu ich święta.

 

  

więcej zdjęć w galerii

Wyjazd na narty - styczeń 2024

    W dniu 12 stycznia 2024 r. uczniowie naszej szkoły wyjechali do Stacji Narciarskiej Puławy Ski w Puławach Górnych, gdzie stawiali pierwsze „narciarskie kroki” lub "szlifowali" zdobyte rok wcześniej umiejętności. Dzięki wytrwałości i chęci zapanowania nad nartami wszyscy opanowali podstawowe umiejętności niezbędne do jazdy na nartach.
    Cieszy nas fakt, że nasi uczniowie „zarazili się białym szaleństwem”. Zachęcamy innych do rozpoczęcia przygody z nartami. Do zobaczenia na stokach.

 

  

  

więcej zdjęć w galerii

Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA - grudzień 2023

    Na początku miesiąca przedszkolaki prowadziły rozmowy dotyczące Barbórki. W kolejnych dniach miały możliwość skorzystania z atrakcji w formie planetarium, które przyjechało do naszej szkoły, a starszaki wzięły również udział w spotkaniu z leśnikiem. Miesiąc grudzień to czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia, w związku z tym ubieraliśmy choinkę, wykonywaliśmy liczne prace plastyczne o tematyce świątecznej.
    W grudniu korzystając z zimowej aury przedszkolaki spędzały czas na świeżym powietrzu bawiąc się na śniegu, lepiąc bałwana. Nie zabrakło również dzieci, które w tym miesiącu obchodziły urodziny.

 

  

więcej zdjęć w galerii

Wigilia 2023 w przedszkolu

    Wigilia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, na który czekamy z niecierpliwością i przeżywamy go uroczyście. 20 grudnia w naszym przedszkolu odbyła się Wigilia. Dla podkreślenia ważności tego dnia wszystkie przedszkolaki przybyły do przedszkola odświętnie ubrane. Z wielkim zaangażowaniem oraz w atmosferze radości  dzieci przygotowały wigilijny stół. Zanim wszyscy zasiedli do wigilijnego stołu, podzielili się opłatkiem i złożyli sobie świąteczne życzenia. Po wieczerzy wigilijnej z każdej z sal rozbrzmiewały kolędy. Dzięki naszej wspólnej wigilii wszyscy wprowadziliśmy się w świąteczny nastrój. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały drobne upominki świąteczne oraz w imieniu całej społeczności przedszkolnej złożyły  życzenia świąteczne Panu Dyrektorowi i wręczyły drobny upominek.

 

  

więcej zdjęć w galerii

Wigilia szkolna 2023

    W dniu 21 grudnia 2023 r. tradycyjnie obchodziliśmy wigilię Bożego Narodzenia – najpierw w gronie społeczności szkolnej, na sali gimnastycznej, mieliśmy okazję wysłuchać Słowa Bożego, wierszy i kolęd. Następnie miało miejsce szkolne składanie życzeń świątecznych, dzielenie się opłatkiem i  wigilijne spotkania z wychowawcami, które odbyły się już w salach. Przy tradycyjnie nakrytych stołach spożywaliśmy przygotowane przez rodziców potrawy wigilijne.

 

  

więcej zdjęć w galerii

Zajęcia w Bibliotece Publicznej w Grzęsce

     18 grudnia 2023 r. uczniowie klasy I wzięli udział w zajęciach bibliotecznych związanych z tematyką zbliżających się Świat Bożego Narodzenia, które odbyły się w bibliotece publicznej w Grzęsce.

 

Zajęcia biblioteczne

    15 grudnia 2023 r. klasa III uczestniczyła w zajęciach bibliotecznych, które były poświęcone świętom Bożego Narodzenia. Dzieci posłuchały bajki, wzbogaciły wiadomości o zwyczajach świątecznych, rozwiązywały zagadki, kolorowały bombki i kleiły łańcuch choinkowy.

 

więcej zdjęć w galerii

Spotkanie z leśnikiem

    14 grudnia 2023 r. odwiedził nas pan leśnik. W bardzo ciekawy sposób opowiadał najmłodszym dzieciom o lesie. Przedstawił jego mieszkańców i wskazał jak należy o niego dbać.

 

Z życia przedszkola

    Miesiąc listopad dobiegł końca. W pierwszych dniach dzieci wybrały się wraz z Paniami na miejscowy cmentarz. W kolejnych dniach przedszkolaki poznawały informacje związane z Polską oraz wzięły udział w akademii z okazji Święta Niepodległości.
   Młodsza grupa świętowała również Dzień Dyni, Dzień Postaci z Bajek oraz Dzień Pluszowego Misia. Starszaki natomiast obchodziły Międzynarodowy Dzień Tolerancji oraz Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka.
   W listopadzie obchodziliśmy również kolejne urodziny naszych przedszkolaków oraz napisaliśmy listy do Świętego Mikołaja.
Miesiąc listopad zakończyła zabawa andrzejkowa. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

 

  

pozostałe zdjęcia w galerii

Mobilne planetarium

     W dniu 7 grudnia 2023 roku do naszej szkoły zawitało Mobilne Planetarium. Pod ogromną kopułą namiotu w kształcie półkuli przedszkolaki oraz uczniowie naszej szkoły podziwiali rozgwieżdżone niebo, konstelacje gwiazd oraz przyswajali wiedzę o kosmosie.
      Dzieci młodsze wybrały się w krótką wycieczkę przez ziemię, księżyc i cały układ słoneczny, poznały sondę kosmiczną, planetoidy i komety.
     Uczniowie klas starszych zapoznali się z tematem „Kolorowy Wszechświat" Poruszone zostały zagadnienia: misja Apollo na księżyc, budowa układu słonecznego, zjawisko zorzy polarnej.

  

  

Mikołajki 2023

     W dniu dzisiejszym tj. 6 grudnia 2023 r. naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj. Podobno wszystkie dzieci (te młodsze i starsze) były bardzo grzeczne, dlatego otrzymały od Mikołaja prezenty.

 

 

  

  

więcej zdjęć w galerii

Zabawa andrzejkowa 2023

    W czwartek 30 listopada 2023 r. odbyła się w naszej szkole zabawa andrzejkowa. Wzięli w niej udział uczniowie klas IV - VIII. Były wróżby, tańce i zabawy przy muzyce a Rada Rodziców przygotowała poczęstunek. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

 

  

więcej zdjęć w galerii

Andrzejki w przedszkolu 2023

     30 listopada w naszym przedszkolu odbyły się Andrzejki. Tego dnia przedszkolaki dzięki wróżbom dowiedziały się co je czeka w przyszłości. Każda z grup w sposób wyjątkowy przygotowała się do tego magicznego dnia. Nastrojowa muzyka i czarodziejskie dekoracje przeniosły nas w świat magii. Przyszłość była przepowiada na wiele sposobów. Każda kolejna wróżba wzbudzała w dzieciach ogromną ciekawość. Nie zabrakło również wspólnych tańców.

 

  

więcej zdjęć w galerii

"Wypaśna edukacja”

    W czwartek 30.11.2023 r. odbyły się w naszej szkole zajęcia realizowane w ramach projektu "Wypaśna edukacja”. Prowadzący pan Paweł Dzień przedstawił zagadnienia, których celem było zwiększanie wiedzy o zasobach przyrodniczych i walorach krajobrazowych województwa. Przeprowadzona gra ekologiczna poruszała tematy związane z ochroną różnorodności biologicznej, w tym gatunków owadów zapylających oraz z zakresu gospodarki pasterskiej i pasiecznej.

 

  

więcej zdjęć w galerii

Żołnierska lekcja historii

     Gościem specjalnym dzisiejszego świętowania 105 rocznicy odzyskania niepodległości był pan Leszek Janda. Podobnie jak w ubiegłym roku pan Leszek przygotował uczniom naszej szkoły wystawę swojej kolekcji przedstawiającej wyposażenie żołnierskie z różnych okresów historycznych oraz zbiory monet i banknotów. Wszyscy z wielkim zainteresowaniem oglądali i dotykali eksponatów, a nawet przymierzali mundury, czapki, hełmy. Dziękujemy bardzo Panu Leszkowi za piękną lekcję historii i zapraszamy znowu.

 

  

  

pozostałe zdjęcia w galerii

Akademia z okazji 11 Listopada

     W dniu 10 listopada 2023 r. w naszej szkole świętowaliśmy 105 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji uczniowie przygotowali piękną akademię. Szczególnie wzruszająca dla wszystkich była Pantomima "Pisk Białego Orła".

 

  

więcej zdjęć w galerii

 

POLSKA TO MÓJ KRAJ, W POLSCE JEST MÓJ RAJ, KOCHAM POLSKĘ CAŁYM SERCEM w wykonaniu przedszkolaków z grupy starszej

 

Hymn Polski w wykonaniu przedszkolaków z grupy młodszej

Ślubowanie i pasowanie uczniów klasy l

"ŚLUBUJĘ BYĆ DOBRYM POLAKIEM,
 DBAĆ O DOBRE IMIĘ SWOJEJ KLASY
 I SZKOŁY"
      W dniu 3 listopada 2023 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie uczniów klasy l.  Przyjęliśmy do naszego grona uczniów rozpoczynających edukację w naszej szkole.
       Najważniejszą częścią na którą wszyscy czekali  było ślubowanie i pasowanie wielkim ołówkiem przez Pana Dyrektora.

 

  

więcej zdjęć w galerii

"Poznajemy zawody – spotkanie ze stolarzem”

     31.10.2023 r. przedszkolaki z „zerówki” odwiedziły warsztat stolarski w Grzęsce. Pan Piotr Miazga bardzo ciekawie opowiedział, jak wygląda jego praca. Zapoznał dzieci z narzędziami, którymi się posługuje, jak również z tymi dawnymi, opowiedział o procesie powstawania różnych elementów stolarskich. Pan Piotr przygotował dla przedszkolaków słodycze oraz niespodziankę -walizkę drewnianych klocków. Bardzo dziękujemy Panu Piotrowi Miazdze za miłe przyjęcie oraz wykonane dla dzieci klocki, które na pewno długo posłużą do zabawy.

 

więcej zdjęć w galerii

Dzień Dyni w przedszkolu

     Końcem października w przedszkolu odbył się Dzień Dyni. Wspólnie uczestniczyliśmy w zajęciach podczas, których poznaliśmy bardzo zdrowe i urodziwe warzywo jakim jest dynia. Dzień Dyni pozwolił nam poznać wielką różnorodność dyń i wzbogacił naszą wiedzę na ich temat. Wzięliśmy udział w licznych zabawach z udziałem dyni: slalom dyniowy, skoki przez dynię, dynia parzy, zabawa z krzesełkami. Na zakończenie przedszkolaki pomalowały gipsowe dynię. Ten dzień był pełen wrażeń i radości.

 

więcej zdjęć w galerii

"Laptop dla ucznia"

    W dniu 2 listopada 2023 r. uczniom klasy IV Szkoły Podstawowej w Grzęsce rozdano laptopy w ramach programu Ministerstwa Cyfryzacji "Laptop dla ucznia". Celem Programu jest wsparcie dzieci i młodzieży w rozwoju kompetencji cyfrowych. Sprzęt może być wykorzystany do nauki oraz rozwoju talentów i zainteresowań.

 

więcej zdjęć w galerii

Bezpieczeństwo na obszarach kolejowych

    W piątek 27 października 2023 r. w naszej szkole odbyła się prelekcja przeprowadzona przez funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei z Posterunku w Przeworsku dla klas 0-III oraz IV-VIII. Dowódca Grupy Operacyjno Interwencyjnej Adam Płoskoń i strażnik Sebastian Bojanowicz przeprowadzili pogadankę dotyczącą bezpieczeństwa na obszarach kolejowych ze szczególnym uwzględnieniem właściwego zachowania się na przejściach, przejazdach kolejowo-drogowych.

 

  

więcej zdjęć w galerii

Dzień Kundelka w naszym przedszkolu

     Z tej okazji dzieci podczas zajęć zdobywały wiadomości na temat wyglądu piesków, ich pielęgnacji, żywienia, czy prawidłowego zachowania wobec nich. Dzieci chętnie  uczestniczyły w zabawach muzyczno- ruchowych, plastycznych, spostrzegawczych i matematycznych. Najwięcej radości dostarczyły dzieciom ich własne maskotki- pieski, które tego dnia przyniosły do przedszkola. Przedszkolaki dobrze wiedzą, że każdy piesek zasługuje na naszą uwagę i miłość.

 

  

więcej zdjęć w galerii

"Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato"

    Przedszkolaki z „zerówki” po raz drugi w tym roku odwiedziły bibliotekę, tym razem była to biblioteka w naszej szkole. Dzieci po rozmowie z panią Krystyną Kojder mogły po raz pierwszy, samodzielnie wypożyczyć pierwszą bajkę, z czego były bardzo dumne. Nasze wizyty w bibliotece  będziemy kontynuować przez cały rok szkolny, a działania jakie podejmujemy: wypożyczanie bajek, czytanie ich w przedszkolu i w domu będą dobrym początkiem do promowania czytelnictwa wśród najmłodszych.

 

  

więcej zdjęć w galerii

Dzień Kundelka

    W dniu 25 października obchodzimy Dzień Kundelka. Z tej okazji dzieci uczęszczające na świetlicę wzięły udział w zajęciach dotyczących opieki nad ich czworonożnymi przyjaciółmi. Na koniec uczestnicy wykonali takie oto prace:

 

pozostałe prace w galerii

Pomagamy i zbieramy dalej dla Piotrusia

Przekazujemy podziękowania od pani Eweliny Kowal:
"Dziękuję kolejny raz szkole w Grzęsce za przekazanie 15 worków nakrętek. Dziękuję wszystkim nauczycielom, uczniom i rodzicom którzy wrzucali nakrętki do serca dla Piotrusia. Dziękuję również paniom które pomogły zapakować do auta. Prosimy o dalsze wrzucanie".

Zajęcia kulinarne w przedszkolu

    Owoce są źródłem witamin, dlatego na zajęciach zachęcamy dzieci do ich spożywania. Najlepszym sposobem na przekonanie przedszkolaków do ich jedzenia są działania praktyczne. Dlatego przedszkolaki zrobiły pyszne owocowe szaszłyki. Była to również okazja do porównania wyglądu i smaku owoców krajowych i egzotycznych. Przygotowanie szaszłyków dało dzieciom wiele satysfakcji i radości. Przedszkolakom bardzo smakowała własnoręcznie wykonana potrawa.

 

  

więcej zdjęć w galerii

Światowy Dzień Zwierząt

    13 października 2023 r. w naszym Przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Zwierząt. Obchodzenie tego święta ma na celu przybliżenie dzieciom w jaki sposób należy traktować i opiekować się zwierzętami. Przedszkolaki uczestniczyły w różnych zabawach ruchowych związanych ze zwierzątkami. Dzieci poznały różne ciekawostki na temat zwierząt, rozwiązywały zagadki, dogadywały odgłosy zwierząt. Na koniec zajęć wykonał pracę plastyczna pt."Motylek".

 

  

więcej zdjęć w galerii

Wycieczka do sali zabaw Korona

    Grupa najmłodszych przedszkolaków udała się na wycieczkę do sali zabaw Korona w Jarosławiu.

 

  

więcej zdjęć w galerii

Dzień Edukacji Narodowej 2023

"Dzieci rodzą się ze skrzydłami,
nauczyciele pomagają im je rozwinąć"
                                    Janusz Korczak
     Każdego roku w dniu 14 października tysiące osób w całej Polsce mają swoje święto. To nauczyciele, na których cześć obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, zwany potoczne Dniem Nauczyciela. Jest to jednak dzień, w którym pamiętamy o wszystkich pracownikach oświaty. W tym roku dzień ten jest wyjątkowo uroczysty, gdyż jest to 250 rocznica powstania Komisji Edukacji Narodowej. Wczoraj w naszej szkole podczas uroczystej akademii podziękowaliśmy wszystkim, którzy na co dzień wkładają swój trud w nauczanie i wychowanie dzieci i młodzieży.

 

  

więcej zdjęć w galerii

Wycieczka do Parku Trampolin

    W czwartek 12 października 2023 r. obchodziliśmy Święto Szkoły, a przecież szkoła to Uczniowie, dlatego wszyscy od najmłodszych przedszkolaków do najstarszych ósmoklasistów uczcili ten dzień wspaniałą zabawą. Klasy od 4 do 8 spędziły bardzo aktywnie ten czas w Parku Trampolin.

 

  

więcej zdjęć w galerii

Wycieczka do "Kina na biegunach"

    12 października 2023r. z okazji Święta Szkoły dzieci z "zerówki" oraz uczniowie klas I-III pojechali do "Kina na biegunach" w Jarosławiu na film pt. "O psie, który jeździł koleją". Film opowiada o przygodach psa Lampo i ciężko chorej dziewczynki, której rodzice walczą o powrót do zdrowia. Bliskość czworonoga staje się lekarstwem, którego dziewczynka bardzo potrzebuje. Film wywarł  na dzieciach duże wrażenie i z pewnością zostanie w ich pamięci.

 

  

Mobilne Laboratoria Przyszłości

    Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, w której uczestniczy nasza szkoła. Celem programu jest wsparcie szkoły w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków #STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka).
     W dniu 11 października 2023 r. w Szkole Podstawowej w Grzęsce odbyły się warsztaty, które prowadzili trenerzy z Mobilnych Laboratoriów Przyszłości. Uczniowie z klas starszych, w czterech zespołach, poznawali tajniki druku 3D, zapoznawali się z budową drukarki oraz typami materiałów z których można drukować. Uczyli się podstaw tworzenia kształtów i projektowania 3D. Uzyskali wiedzę, jak przebiega cały proces powstawania przedmiotu 3D, począwszy od pomysłu, poprzez program graficzny, a kończąc na wydruku na drukarce 3D. W ramach ćwiczeń wykonywali samodzielnie przedmioty przestrzenne za pomocą specjalnych długopisów.
    W drugim bloku uczniowie brali udział w interesujących warsztatach z GOOGLE ClassVR. Zajęcia poruszały tematykę sztucznej inteligencji i wirtualnej rzeczywistości.  W części eksperymentalnej uczestnicy angażowali się w działania z użyciem kamery (śledzenie ruchu i wykrywanie gestów),a także poznawali świat i urządzenia dzięki zastosowaniu wirtualnej rzeczywistości. Na zakończenie zastanawiali się nad dalszym rozwojem przedstawionych urządzeń i związanymi z tym szansami i zagrożeniami.
    Udział w warsztatach umożliwił uczniom pozyskanie wiedzy i doświadczeń na temat nowych technologii i ich wykorzystania. Zaprezentował nowoczesne rozwiązania, zainspirował do zgłębienia problematyki związanej z Sztuczną Inteligencją.
    Laboratoria Przyszłości to wspaniała okazja do rozwijania zainteresowań i talentów dzieci i młodzieży.

 

  

więcej zdjęć w galerii

Szkolny Dzień Klapka

    Uśmiech to naturalny sposób wyrażania radości. Jak co roku w pierwszy piątek października obchodzimy jego święto. W celu wyrażenia radości z nadchodzącego weekendu, dziś w naszej szkole zorganizowaliśmy Szkolny Dzień Klapka. Wszyscy uczniowie klas 4-8 zaprezentowali swoje ulubione domowe kapcie oraz wybraliśmy w każdej klasie Króla i Królową Klapka.

  

  

więcej zdjęć w galerii

"Pamiętnik z Powstania Warszawskiego"

   We wtorek, 3 października 2023 uczniowie Szkoły Podstawowej w Grzęsce obejrzeli monodram "Pamiętnik z Powstania Warszawskiego" Mirona Białoszewskiego w interpretacji znanej aktorki Dominiki Ostałowskiej.
   Spektakl, który odbył się w Wiejskim Domu Kultury w Grzęsce, przedstawia dramatyczne wspomnienia autora pamiętnika z czasów Powstania Warszawskiego. Jest to niezwykły opis, który pozwala poznać wyjątkowy heroizm walczącej w obronie stolicy cywilnej ludności.
   Aktorce Dominice Ostałowskiej na scenie towarzyszyli: wiolonczelistka Anna Szczygieł i multiinstrumentalista Dominik Rosłon.

 

więcej zdjęć w galerii

Dzień Głośnego Czytania

    29.09.2023 r. w związku z Dniem Głośnego Czytania przedszkolaki ze starszej grupy przedszkolnej zostały zaproszone do Biblioteki Publicznej w Grzęsce. Pani bibliotekarka zapoznała dzieci ze zbiorami literatury dla najmłodszych. Przedszkolaki dowiedziały się, co należy zrobić, by zostać czytelnikiem biblioteki, jak należy się w niej zachować oraz jak dbać o książki. Dzieci z zainteresowaniem słuchały czytanych opowiadań i wierszy, do których nawiązywały w swoich pracach plastycznych. Na koniec czekał ich słodki poczęstunek i niespodzianka w formie zakładki do książki. Dla niektórych przedszkolaków była to pierwsza, ale jak same mówiły nie ostatnia wizyta w tym miejscu.

  

  

więcej zdjęć w galerii

Lekcja Szkoły Muzycznej Yamaha

      W dniu 20.09.2023 r.  uczniowie klas 1-6 wzięli udział w muzycznej lekcji Szkoły Muzycznej Yamaha. Zostali zapoznani z wyglądem i działaniem instrumentów oraz mogli spróbować gry na nich. Panowie przedstawili ofertę swojej szkoły i zachęcali do podjęcia nauki gry na instrumentach lub rozwijania zdolności wokalnych.

więcej zdjęć w galerii

78 rocznica śmierci Władysława Kojdra

    17 września obchodziliśmy 78 rocznicę śmierci Patrona naszej szkoły Władysława Kojdra. Z tej okazji dzisiaj odbył się uroczysty apel połączony że złożeniem kwiatów pod tablicą pamiątkową. Cześć Jego Pamięci.

 

  

więcej zdjęć w galerii

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

    W poniedziałek 4 września 2023 r.odbyło się w naszej szkole UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024.
Życzymy wszystkim wytrwałości w dążeniu do zdobywania wiedzy, sukcesów i jak najlepszych wyników w nauce.

  

  

więcej zdjęć w galerii

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Odbędzie się w poniedziałek 4 września 2023 r.

 

Dane szkoły

Szkoła Podstawowa w Grzęsce Grzęska 503 37-200 Przeworsk kojder@poczta.onet.pl
tel. 16 648 71 25

Aktualna godzina

Dziennik

DZIENNIK ELEKTRONICZNY
Szkoły Podstawowej w Grzęsce

Office 365

Online

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

ePUAP

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Łącznie
219
1511
5327
941487
13375
15228
949589

Twój IP: 34.239.154.201
Aktualna data: 2024-02-23 07:47:39Stworzone przez Szkoła Podstawowa w Grzęsce 2013 ® administrator mareksz