Company Logo
Logo szkoly
Rok patrona

Gratulacje dla Błażeja Kojdra

      Z radością informujemy o kolejnym sukcesie matematycznym naszego ucznia Błażeja Kojdra, który zakwalifikował się do III etapu wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego z matematyki.
      Serdecznie gratulujemy, 25 marca mocno ściskamy kciuki!

Ogólnopolski konkurs piosenki i poezji w językach obcych

     W dniu 25.01.2023r. w auli Szkoły Podstawowej Nr 82 w Warszawie odbyła się uroczysta gala finałowa podsumowująca ogólnopolski konkurs piosenki i poezji w językach obcych 8.2. Języki. Z dumą informujemy,że reprezentująca naszą szkołę Agata Polek zajęła w nim II miejsce w kategorii : piosenka ( j.niemiecki). Gratulacje !!!

 

  

Mamy laureatów gminnego konkursu matematycznego

     6 lutego w Szkole Podstawowej w Studzianie odbyła XII edycja konkursu dla uczniów klas IV i V  "Matematyczny Czar Par". Z radością informujemy, że uczennice Milena Ziobrowska i Aleksandra Skowronek zdobyły III miejsce w kategorii klas 5 oraz Dominika Kluz i Miłosz Stącel  I miejsce w kategorii klas 4.

GRATULUJEMY!

 

Gminny Turniej w Mini-siatkówce dziewcząt

   W Gminnym Turnieju w Mini-siatkówce rozgrywanym w Świętoniowej w dniu 7 lutego 2023 r. drużyna dziewcząt Szkoły Podstawowej w Grzęsce zajęła III miejsce. Gratulujemy!

  

Gminne IMS w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców

      W czwartek 12 stycznia 20123 r. odbyły się w Szkole Podstawowej w Grzęsce Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. W rozgrywkach wzięły udział drużyny z terenu Gminy Przeworsk: Świętoniowej, Urzejowic i Grzęski.
     W rozgrywkach dziewcząt Świętoniowa wygrała z Grzęską 3:0,  natomiast chłopcy z Grzęski wygrali z Urzejowicami 3:2
Klasyfikacja końcowa:
IMS dziewcząt
I miejsce – SP w Świętoniowej
II miejsce – SP w Grzęsce
IMS chłopców
I miejsce – SP w Grzęsce
II miejsce – SP w Urzejowicach
     Po zakończeniu zawodów Wójt Gminy Przeworsk Pan Daniel Krawiec i Dyrektor Szkoły Pan Janusz Skowronek podziękowali wszystkim uczestnikom za rywalizację i pogratulowali sukcesów, a następnie wręczyli pamiątkowe dyplomy i puchary.

Gratulujemy zwycięskim drużynom, dziękujemy za wspaniałą rywalizację oraz wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji zawodów.

  

  

więcej zdjęć w galerii

Konkurs informatyczny - montaż wideo

      Przedstawiamy wyniki szkolnego konkursu informatycznego w kategorii: nagrywanie i montaż wideo. I miejsce zajął Rafał Lasek, II miejsce - Nikola Rojek i Kamila Kiełbicka. Gratulujemy!

 

film Rafała

film Nikoli i Kamili

Gminny Konkurs „Wiersze pod choinkę”

    20 grudnia 2022 r.uczniowie naszej szkoły: Patrycja Sigda kl. 6 i Rafał Lasek kl. 8 wzięli udział w Gminnym  Konkursie Recytatorskim „Wiersze pod choinkę” zorganizowanym przez Wójta Gminy Przeworsk, Gminny Ośrodek Kultury w Przeworsku oraz Bibliotekę Publiczną Gminy Przeworsk z siedzibą w Urzejowicach. Miło nam poinformować, że Rafał Lasek zajął II miejsce.
     Zwycięzcy otrzymali nagrody, natomiast pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomy i upominki.
                       Serdecznie gratulujemy !!!

 

"NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA CHOINKOWA"????

WYNIKI KONKURSU BIBLIOTECZNEGO "NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA CHOINKOWA"????????????

✅Kategoria "Przedszkole:
????Lena Zembroń
????Sara Mularz
????Milena Drozd
...............................................
✅ Kategoria "Klasy 1-3":
????Julia Kiełbicka, kl. 3 i Filip Olejarka, kl. 1
????Szymon Kisiel, kl. 2 i Marcel Panek, kl. 2
????Zofia Bundyra, kl. 3 i Paweł Pieniążek, kl. 2
Wyróżnienia:
????Zuzia Pieniążek, kl. 2
????Weronika Markowicz, kl.2
????Maja Panek, kl. 1
????Julia Ficek, kl. 2
????Aleksander Kowal, kl. 1
????Miłosz Panek, kl. 1
????Emil Półtorak, kl. 2
????Ania Owsiak, kl. 2
????Nina Mularz, kl. 3
????Iga Markowicz, kl. 1
????Maja Maziarz, kl. 3
????Marcin Kogut, kl. 3
???? Aleksander Derlecki, kl. 1
????Praca anonimowa
............................................
✅ Kategoria "Klasy 4-6":
???? Aleksandra Skowronek, kl. 5
????Fabian Janda, kl. 6 i Kacper Drozd, kl. 4
???? Weronika Olejarka, kl. 4
Wyróżnienia:
????Zuzia Kowal, kl. 4
????Anna Kiełb, kl. 5
????Milena Przeszłowska, kl. 5
...........................................
✅Kategoria "Klasy 7-8":
???? Rafał Lasek, kl. 8
???? Wiktoria Knap, kl. 7 i Mateusz Niemiec, kl. 8
????Sandra Pieniażek, kl. 8 i Zuzanna Rut, kl. 7
GRATULUJEMY ‼️
 
  
pozostałe zdjęcia w galerii
 

 

Wyróżnienie dla Patrycji i Martyny

Miło nam poinformować, że uczennice naszej szkoły Patrycja Sigda i Martyna Rachfał otrzymały wyróżnienie w konkursie organizowanym przez

Konsulat Generalny Niemiec we Wrocławiu

za wykonanie świątecznej makiety. Gratulujemy!


Sukces Sandry Pieniążek w konkursie "Eko - zabawka"

    Uczennica naszej szkoły Sandra Pieniążek zajęła II miejsce w VII Powiatowym Konkursie Ekologicznym "Eko- zabawka". Gratulujemy!

    W dniu 7 grudnia 2022 r. odbyła się w Świętoniowej finałowa gala konkursu organizowanego przez Szkołę Podstawową i Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Świętoniowej.

 

Sukces Błażeja Kojdra w konkursie matematycznym

????????????Sukces Błażeja Kojdra w konkursie matematycznym ????????????
4 listopada w I Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza w Łańcucie odbył się XXX Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała dla szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy 8 Błażej Kojder, który zdobył ????I miejsce !!! Dzisiaj uroczyście odebrał nagrodę w I LO w Łańcucie. Gratulacje ????????????
 
 

 

Konkurs na najładniejszy kalendarz adwentowy

????????????Wielki sukces Leny Mach ❤️ w konkursie na najładniejszy kalendarz adwentowy "Der schönste Adventskalender"????????????
Kategoria Szkoła Podstawowa - klasy 4 -8: miejsce pierwsze zajęła bezapelacyjnie praca Leny Mach ze Szkoły Podstawowej w Grzęsce.
 

 

Wojewódzki Konkurs ,,Kiedy myślę Ojczyzna...''.

    30 listopada w Szkole Podstawowej nr 4 w Łańcucie odbył się X Wojewódzki Konkurs Patriotyczny ,,Kiedy myślę Ojczyzna...''. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Aleksandra Skowronek, Patrycja Sigda, Wiktoria Knap i Zuzanna Rut. Miło nam poinformować, że Patrycja Sigda otrzymała wyróżnienie. Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

 

 

OGÓLNOPOLSKI SUKCES UCZENNIC NASZEJ SZKOŁY;)

     Uczennice klasy 6 :Kornelia Solarz, Wiktoria Ochyra ,Weronika Chloupa, Patrycja Sigda  i Izabela Zacios wzięły udział w konkursie pt.: „Könnt ihr mich hören?”organizowanym przez Goethe-Institut w Warszawie.

        Konkurs miał charakter ogólnopolski. Zadanie konkursowe polegało na nagraniu krótkiego (max. 30 sek.) filmiku, w którym uczestnik śpiewa lub tańczy do jednej z wybranych piosenek zespołu Ok.Danke.Tschüss. Językiem pracy był język niemiecki. Konkurs przeprowadzany został    w kategoriach wiekowych: 9-11 lat, 12-14 lat oraz 15-18 lat. Z radością informujemy, że Kornelia, Wiktoria i Weronika zostały laureatkami głównej nagrody w swej kategorii wiekowej. Wielkie brawa!

 

 

Nagrodzone filmy w konkursie pt.: „Könnt ihr mich hören?”.

Film nr 1

Film nr 2

Piękna Niepodległa - Kotylion

   10 listopada 2022 r. odbyło się rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Artystycznego Piękna Niepodległa - Kotylion. Wśród laureatów i wyróżnionych znalazły się uczniowie naszej szkoły: Melania Fik 0-6, Marysia Lasek klasa ll oraz Zosia Bundyra i Nikola Mularz z klasy lll. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy

 

KONKURS „LAUDATE DEUM”

     2 października 2022 r. w ZSO Sióstr Prezentek w Rzeszowie odbyła się XX-jubileuszowa edycja Konkursu Polskiej i Obcojęzycznej Piosenki Religijnej „Laudate Deum”, który objęli swoim honorowym patronatem: ks. bp Jan Wątroba oraz Podkarpacki Kurator Oświaty Małgorzata Rauch.

     W tym roku w Konkursie wzięło udział 260 uczniów podkarpackich szkół podstawowych, a naszą placówkę reprezentowała Agata Polek z kl.7, która w kategorii: piosenka obcojęzyczna ( j.niemiecki) „wyśpiewała” I miejsce!
Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach, które już niebawem ;)

 

KONKURS „HAIKU. DZIECI ŚWIATA”

    SUKCES NASZEGO UCZNIA W MIĘDZYNARODOWYM  KONKURSIE  PLASTYCZNO-LITERACKIM  „HAIKU.DZIECI ŚWIATA”

       W roku szkolnym 2021/2022 chętni uczniowie uczęszczający do naszej szkolnej świetlicy wzięli udział w XVII międzynarodowym konkursie dla dzieci na stworzenie wiersza haiku i towarzyszącej mu ilustracji. Haiku wywodzi się z Japonii i jest najkrótszą formą poetycką na świecie. Temat przewodni The 17 th World Childrens Contest (2021–2022 ) to MIASTA, zaś organizatorem przedsięwzięcia była Japońska Fundacja JAL (JAL FOUNDATION) we współpracy z Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie

      W polskiej edycji konkursu wzięło udział 271 prac. Właśnie dotarła do nas wspaniała informacja o specjalnej nagrodzie dla ucznia naszej szkoły IGORA WLAZŁO ;)

      Poniżej prezentujemy wszystkie prace zgłoszone do konkursu , których autorami są : Zuzanna Jasz, Dorota Polek ,Karol Słonina , Filip Osmyk  i Igor Wlazło ( opiekun p. Ewa Lenar- Sławińska ). Gratulujemy!

 

 

 

Nagrody za wybitne osiągnięcia dla uczniów naszej szkoły

Nagrody za wybitne osiągnięcia dla uczniów naszej szkoły ????????????????
W czwartek, 23 czerwca 2023 r. w WDK w Grzęsce uczniowie klas ósmych z gminy Przeworsk, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce oraz wszyscy uczniowie z osiągnięciami w różnych konkursach odebrali gratulacje i nagrody od Pana Wójta Gminy Przeworsk. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Angelika Pieniążek, Amelia Winiarz, Jagoda Kojder, Kamila Kiełbicka, Agata Polek i Zuzanna Jasz. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów, spokojnych i radosnych wakacji.

więcej zdjęć w galerii

Dane szkoły

Szkoła Podstawowa w Grzęsce Grzęska 503 37-200 Przeworsk kojder@poczta.onet.pl
tel. 16 648 71 25

Aktualna godzina

Dziennik

DZIENNIK ELEKTRONICZNY
Szkoły Podstawowej w Grzęsce

Office 365

Online

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

ePUAP

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Łącznie
129
391
2534
804282
10628
11376
810056

Twój IP: 34.232.63.94
Aktualna data: 2023-03-24 09:57:24Stworzone przez Szkoła Podstawowa w Grzęsce 2013 ® administrator mareksz