Company Logo
Logo szkoly
Rok patrona

OGÓLNOPOLSKI SUKCES UCZENNIC NASZEJ SZKOŁY;)

     Uczennice klasy 6 :Kornelia Solarz, Wiktoria Ochyra ,Weronika Chloupa, Patrycja Sigda  i Izabela Zacios wzięły udział w konkursie pt.: „Könnt ihr mich hören?”organizowanym przez Goethe-Institut w Warszawie.

        Konkurs miał charakter ogólnopolski. Zadanie konkursowe polegało na nagraniu krótkiego (max. 30 sek.) filmiku, w którym uczestnik śpiewa lub tańczy do jednej z wybranych piosenek zespołu Ok.Danke.Tschüss. Językiem pracy był język niemiecki. Konkurs przeprowadzany został    w kategoriach wiekowych: 9-11 lat, 12-14 lat oraz 15-18 lat. Z radością informujemy, że Kornelia, Wiktoria i Weronika zostały laureatkami głównej nagrody w swej kategorii wiekowej. Wielkie brawa!

 

 

Nagrodzone filmy w konkursie pt.: „Könnt ihr mich hören?”.

Film nr 1

Film nr 2

Piękna Niepodległa - Kotylion

   10 listopada 2022 r. odbyło się rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Artystycznego Piękna Niepodległa - Kotylion. Wśród laureatów i wyróżnionych znalazły się uczniowie naszej szkoły: Melania Fik 0-6, Marysia Lasek klasa ll oraz Zosia Bundyra i Nikola Mularz z klasy lll. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy

 

KONKURS „LAUDATE DEUM”

     2 października 2022 r. w ZSO Sióstr Prezentek w Rzeszowie odbyła się XX-jubileuszowa edycja Konkursu Polskiej i Obcojęzycznej Piosenki Religijnej „Laudate Deum”, który objęli swoim honorowym patronatem: ks. bp Jan Wątroba oraz Podkarpacki Kurator Oświaty Małgorzata Rauch.

     W tym roku w Konkursie wzięło udział 260 uczniów podkarpackich szkół podstawowych, a naszą placówkę reprezentowała Agata Polek z kl.7, która w kategorii: piosenka obcojęzyczna ( j.niemiecki) „wyśpiewała” I miejsce!
Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach, które już niebawem ;)

 

KONKURS „HAIKU. DZIECI ŚWIATA”

    SUKCES NASZEGO UCZNIA W MIĘDZYNARODOWYM  KONKURSIE  PLASTYCZNO-LITERACKIM  „HAIKU.DZIECI ŚWIATA”

       W roku szkolnym 2021/2022 chętni uczniowie uczęszczający do naszej szkolnej świetlicy wzięli udział w XVII międzynarodowym konkursie dla dzieci na stworzenie wiersza haiku i towarzyszącej mu ilustracji. Haiku wywodzi się z Japonii i jest najkrótszą formą poetycką na świecie. Temat przewodni The 17 th World Childrens Contest (2021–2022 ) to MIASTA, zaś organizatorem przedsięwzięcia była Japońska Fundacja JAL (JAL FOUNDATION) we współpracy z Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie

      W polskiej edycji konkursu wzięło udział 271 prac. Właśnie dotarła do nas wspaniała informacja o specjalnej nagrodzie dla ucznia naszej szkoły IGORA WLAZŁO ;)

      Poniżej prezentujemy wszystkie prace zgłoszone do konkursu , których autorami są : Zuzanna Jasz, Dorota Polek ,Karol Słonina , Filip Osmyk  i Igor Wlazło ( opiekun p. Ewa Lenar- Sławińska ). Gratulujemy!

 

 

 

Nagrody za wybitne osiągnięcia dla uczniów naszej szkoły

Nagrody za wybitne osiągnięcia dla uczniów naszej szkoły ????????????????
W czwartek, 23 czerwca 2023 r. w WDK w Grzęsce uczniowie klas ósmych z gminy Przeworsk, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce oraz wszyscy uczniowie z osiągnięciami w różnych konkursach odebrali gratulacje i nagrody od Pana Wójta Gminy Przeworsk. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Angelika Pieniążek, Amelia Winiarz, Jagoda Kojder, Kamila Kiełbicka, Agata Polek i Zuzanna Jasz. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów, spokojnych i radosnych wakacji.

więcej zdjęć w galerii

Dane szkoły

Szkoła Podstawowa w Grzęsce Grzęska 503 37-200 Przeworsk kojder@poczta.onet.pl
tel. 16 648 71 25

Aktualna godzina

Dziennik

DZIENNIK ELEKTRONICZNY
Szkoły Podstawowej w Grzęsce

Office 365

Online

Odwiedza nas 1 gość oraz 0 użytkowników.

ePUAP

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Łącznie
329
292
2366
758267
621
12412
764014

Twój IP: 100.24.118.144
Aktualna data: 2022-12-02 23:26:06Stworzone przez Szkoła Podstawowa w Grzęsce 2013 ® administrator mareksz