Company Logo
Logo szkoly
Rok patrona

Gminne Igrzyska Dzieci w piłce siatkowej dziewcząt

      W czwartek 11 stycznia 2024 r. odbyły się w Nowosielcach Gminne Igrzyska Dzieci w piłce siatkowej dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Zuzanna Jasz, Aleksandra Mucha, Kinga Kruk, Milena Szmagara i Dominika Kluz. Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Grzęsce zajęła III miejsce. Gratulujemy!

 

  

Gminne IMS w piłce siatkowej dziewcząt

    We wtorek 9 stycznia 2024 r. odbyły się w Świętoniowej Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt. Drużyna Szkoły Podstawowej w Grzęsce w składzie: Wiktoria Knap, Agata Polek, Gabriela Krajnik, Zuzanna Rut, Anna Brewczyńska, Emilia Domka, Lena Mach, Weronika Chloupa, Natalia Kwolek, Martyna Rachfał, Patrycja Sigda i Julia Lasek zajęła II miejsce. W turnieju wzięły również udział drużyny z Świętoniowej i Urzejowic. Gratulujemy!

 

  

więcej zdjęć w galerii

Gmine IMS w piłce siatkowej chłopców

     W piątek 5 stycznia 2024 r. drużyna Szkoły Podstawowej w Grzęsce w składzie: Miłosz Kluz, Jakub Jedynak, Błażej Sroka, Karol Słonina, Wojciech Staszel, Fabian Janda i Karol Olejarka zajęła III miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej. Turniej odbył się w Urzejowicach. Wzięły w nim również udział drużyny z Świętoniowej, Nowosielec i Urzejowic. Gratulujemy!

 

  

Gminny Konkurs Recytatorski „ Wiersze pod choinkę”

    W dniu 18 grudnia 2023 r. uczniowie naszej szkoły Szymon Sieńko kl.3, Bartłomiej Malach kl.4 i  Patrycja Sigda Kl. 7 wzięli udział  w Gminnym Konkursie Recytatorskim „ Wiersze pod choinkę” zorganizowanym przez Wójta Gminy Przeworsk, Gminny Ośrodek Kultury w Przeworsku oraz Bibliotekę Publiczną Gminy Przeworsk z siedzibą w Urzejowicach. Miło nam poinformować, że Szymon Sieńko zajął I miejsce w kategorii klas 1-3, natomiast Patrycja Sigda zajęła I miejsce w kategorii klas 7-8.  Zwycięzcy otrzymali wspaniałe nagrody, zaś pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomy i upominki. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

 

FINAŁ KONKURSU "Mój ulubiony sport po niemiecku"

    Patrycja Sigda - laureatka ogólnopolskiego konkursu z języka niemieckiego zorganizowanego w ramach projektu Deutsch Plus przez Goethe-Institut Warschau - spędziła sportowo-językowy weekend w Warszawie. Atrakcjami, jakie czekały na nią, były m.in. wizyta w siedzibie Goethe Institut, spotkanie z koordynatorami konkursu Maximilianem Weißem i Yuliyą Pratasavitskayą, odbiór gratulacji, dyplomu i upominków, krótka lekcja o sporcie w Niemczech, zwiedzanie muzeum sportu i turystyki oraz spotkanie z Linusem Weberem, niemieckim siatkarzem Plus Ligi, grającym w „Projekt Warszawa”. Zwieńczeniem pobytu był udział laureatów konkursu w meczu siatkówki na warszawskim Torwarze. Poniżej krótka  fotorelacja.

Przedstawiamy pozostałe filmy zgłoszone do konkursu "Mój ulubiony sport po niemiecku". Filmy nadesłali: Igor Ochyra, Zuzanna Głąb, Zuzanna Jasz, Dominika Kluz, Alicja Litwińska, Filip Osmyk, Agata Polek, Daria Sanecka i Miłosz Stącel

filmy uczestników

Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej w Rozborzu

     W dniu 14 grudnia 2023 r. drużyna Szkoły Podstawowej w Grzęsce w składzie: Dominika Kluz, Wiktor Derlecki, Bartłomiej Słonina, Ignacy Sanecki, Filip Piątek, Kacper Stącel, Bartłomiej Malach i Hubert Kożuszek zajęła V miejsca w Gminnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej klas IV - VI. Turniej odbył się w Rozborzu. Wzięły w nim udział drużyny z Świętoniowej, Nowosielec, Rozborza, Mirocina i Urzejowic.

 

  

Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej w Studzianie

     Gratulacje dla drużyny Szkoły Podstawowej w Grzęsce w składzie: Miłosz Kluz (kapitan), Jakub Jedynak, Karol Słonina, Fabian Janda, Karol Olejarka i Wojciech Staszel za zajęcie I miejsca w Gminnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej klas VII - VIII. Turniej odbył się 12 grudnia 2023 r. w Studzianie. Wzięły w nim udział drużyny z Nowosielec, Rozborza, Mirocina i Studziana.

 

  

więcej zdjęć w galerii

Gratulacje dla Patrycji Sigdy

SUKCES NASZEJ UCZENNICY W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE Z GOETHE INSTITUT !!!
   Z radością informujemy, że PATRYCJA SIGDA z kl. 7 została laureatką ogólnopolskiego konkursu „Meine Lieblingssportart auf Deutsch”. Zadaniem konkursowym było nagranie krótkiego filmiku ( do 1 minuty), w którym należało opowiedzieć w języku niemieckim o swym ulubionym sporcie. Nagrodą dla Patrycji jest weekendowy wyjazd do Warszawy, podczas którego m.in. zwiedzi stolicę i weźmie udział w meczu siatkówki Projektu Warszawa z Jastrzębskim Węglem. SERDECZNE GRATULACJE !
    W konkursowe szranki dzielnie stanęli również: Filip Osmyk (kl.5),Igor Ochyra (kl.5),Miłosz Stącel (kl.5),Zuzanna Głąb(kl.5), Zuzanna Jasz ( kl.5),Dominika Kluz ( kl.5), Daria Sanecka(kl.5), Alicja Litwińska ( kl.5) i Agata Polek( kl.8). Im również należą się wyrazy uznania, ponieważ przygotowane przez nich filmy są dowodem  kreatywności, talentu i ciężkiej pracy.

III Konkurs informatyczny - montaż wideo

    Przedstawiamy wyniki szkolnego konkursu informatycznego w kategorii: nagrywanie i montaż wideo. Spośród 9 filmów biorących udział w konkursie wyłoniono trzy najlepsze. I miejsce zajęła Agata Polek, II miejsce - Jakub Jedynak, III miejsce - Jakub Rupar.  Gratulujemy!


  

NASI MŁODZI, PIĘKNI I ZDOLNI...

    21 października 2023r.w Liceum im.Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie odbył się  konkurs Polskiej i Obcojęzycznej Piosenki Religijnej "Laudate Deum". Reprezentująca naszą szkołę uczennica kl.8 AGATA POLEK zajęła w nim II miejsce śpiewając utwór w języku niemieckim i włoskim „Laudato  Si”. Serdeczne gratulacje!!!
    Z dumą informujemy również, że Agata jako ubiegłoroczna laureatka krakowskiego Festiwalu Debiuty:„Chant-Canto-Gesang” otrzymała zaproszenie do udziału w koncercie galowym „Międzynarodowo o Niepodległości”, który odbędzie się 9 listopada w Krakowie.

  

występ Agatki

BEZPIECZEŃSTWO JEST NAJWAŻNIEJSZE

    Uczennice klasy VIII Wiktoria Knap i Gabriela Krajnik, przy wspaniałej grze aktorskiej Bartka Słoniny - klasa V, prezentują spot reklamowy promujący bezpieczne zachowanie się na wakacjach ale również w trakcie trwania roku szkolnego.

Dane szkoły

Szkoła Podstawowa w Grzęsce Grzęska 503 37-200 Przeworsk kojder@poczta.onet.pl
tel. 16 648 71 25

Aktualna godzina

Dziennik

DZIENNIK ELEKTRONICZNY
Szkoły Podstawowej w Grzęsce

Office 365

Online

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

ePUAP

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Łącznie
206
1511
5314
941487
13362
15228
949576

Twój IP: 34.239.154.201
Aktualna data: 2024-02-23 07:19:24Stworzone przez Szkoła Podstawowa w Grzęsce 2013 ® administrator mareksz