Company Logo
Logo szkoly
Rok patrona

Aktualności

PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW 2020

    „Ślubuję być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły. Będę uczyć się w  szkole jak kochać Ojczyznę, jak dla niej pracować, kiedy urosnę. Będę starał się być dobrym uczniem, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom” - takie przyrzeczenie złożyli 29 października br. nasi pierwszoklasiści, przez co zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej im. Władysława Kojdra  w Grzęsce.
    Ślubowanie to piękna i stara tradycja, lecz w tym roku ze względu na reżim sanitarny, uroczystość ta została znacznie ograniczona. Ze względów bezpieczeństwa zabrakło na niej rodziców i zaproszonych gości.
    Zanim pierwszoklasiści zostali przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły,  musieli najpierw udowodnić, że są na to gotowi. Odświętnie ubrani i bardzo przejęci zaprezentowali swoje umiejętności i zdobytą na temat swojej Ojczyzny wiedzę. Najważniejszym jednak momentem było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie na uczniów, którego dokonał pan dyrektor szkoły – mgr Janusz Skowronek. Tym aktem pierwszoklasiści zostali włączeni do naszej wielkiej, szkolnej rodziny.
    Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i legitymacje szkolne, a także wyprawki czytelnicze, które zostały przygotowane dla każdego dziecka w ramach kampanii „Mała książka – wielki człowiek”, mającej na celu promowanie i rozwój czytelnictwa wśród najmłodszych dzieci. Były też wspólne zdjęcia, zabawy i projekcja bajek.
    Wszystkim pierwszoklasistom Szkoły Podstawowej w Grzęsce życzymy sukcesów  w nauce i jak najlepszych ocen na pierwszym i kolejnych świadectwach szkolnych.

więcej zdjęć w galerii

Dane szkoły

Szkoła Podstawowa w Grzęsce Grzęska 503 37-200 Przeworsk
tel. 16 648 71 25

Aktualna godzina

Dziennik

DZIENNIK ELEKTRONICZNY
Szkoły Podstawowej w Grzęsce

Office 365

Online

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

ePUAP

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Łącznie
582
773
2666
431961
1355
15550
438295

Twój IP: 3.94.21.209
Aktualna data: 2020-12-02 19:10:58Stworzone przez Szkoła Podstawowa w Grzęsce 2013 ® administrator mareksz