Company Logo
Logo szkoly
Rok patrona

Aktualności

Pożegnania nadszedł czas ...

     W środę pożegnaliśmy się z uczniami klasy 8a i 8b. Tradycją naszej szkoły jest, że najpierw uczniowie klasy 7 żegnają swoich starszych kolegów i zrobili to we wspaniałym, humorystycznym stylu. Następnie uczniowie klas ósmych w pięknym słowno- muzycznym montażu podziękowali nauczycielom, wychowawcom i wszystkim pracownikom szkoły za trud włożony w ich edukację i wychowanie.
????‍????????‍????Kochani ósmoklasiści !
     W życiu jest czas na początek i na zakończenie określonego etapu w życiu. Wy zakończyliście już edukację w Szkole Podstawowej im. Władysława Kojdra w Grzęsce. Dla każdego, mamy nadzieję, był to czas ważny. To w naszej szkole rodziły się przyjaźnie, tu odnosiliście sukcesy, tu uczyliście się relacji z rówieśnikami i dorosłymi. Mamy nadzieję, że będziecie miło wspominać lata spędzone z nami. Przed Wami nowe wyzwania i decyzje.
Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile. Życzymy wszystkim sukcesów w dalszej edukacji i życiu.

 
 
pozostałe zdjęcia w galerii
 
film z uroczystości

Dane szkoły

Szkoła Podstawowa w Grzęsce Grzęska 503 37-200 Przeworsk kojder@poczta.onet.pl
tel. 16 648 71 25

Aktualna godzina

Dziennik

DZIENNIK ELEKTRONICZNY
Szkoły Podstawowej w Grzęsce

Office 365

Online

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

ePUAP

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Łącznie
37
291
849
713852
2458
7173
716518

Twój IP: 44.200.171.74
Aktualna data: 2022-08-10 01:54:08Stworzone przez Szkoła Podstawowa w Grzęsce 2013 ® administrator mareksz