Company Logo
Logo szkoly
Rok patrona

Spotkanie z leśnikiem

    W dniu 29 października br. w Szkole Podstawowej w Grzęsce odbyło się spotkanie klas I-III z panią leśnik. Celem zajęć było uświadomienie dzieciom ogromnego znaczenia lasów - gospodarczego, społecznego i przyrodniczego. Pokazanie jak poszczególne elementy przyrody oddziałują wzajemnie na siebie. Przekazanie uczniom, iż leśnicy są świadomi, jak wielkie znaczenie ma zachowanie możliwie dużej różnorodności biologicznej polskich lasów.
    W trakcie spotkania z dziećmi Specjalistka Służby Leśnej Nadleśnictwa Sieniawa zaprezentowała dzieciom mundur leśnika, zapoznała dzieci z pracą leśnika i środowiskiem lasu. Z wykorzystaniem prezentacji multimedialnej przedstawiła również informacje o przyrodzie polskiej oraz  ciekawostki o życiu  nietoperzy.
    Dzieci bardzo angażowały się w zajęcia, chętnie odpowiadały na stawiane im pytania oraz same zadawały wiele pytań dotyczących przyrody i pracy w lesie, na które otrzymały wyczerpujące odpowiedzi.
   Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze, a wysłuchane ciekawostki i wiadomości poszerzyły wiedzę przyrodniczą dzieci.

Za spotkanie  SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

   

  

Dane szkoły

Szkoła Podstawowa w Grzęsce Grzęska 503 37-200 Przeworsk kojder@poczta.onet.pl
tel. 16 648 71 25

Aktualna godzina

Dziennik

DZIENNIK ELEKTRONICZNY
Szkoły Podstawowej w Grzęsce

Office 365

Online

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

ePUAP

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Łącznie
43
326
1431
643378
8959
9729
647283

Twój IP: 54.173.214.227
Aktualna data: 2022-01-27 04:41:55Stworzone przez Szkoła Podstawowa w Grzęsce 2013 ® administrator mareksz