O szkole
Przydatne dokumenty
Boisko wielofunkcyjne
Polecamy
Galeria
Artykuły archiwalne
Wycieczka do Jarosławia
12 października 2021 r. uczniowie klas IV -VI uczestniczyli w wycieczce do Jarosławia. Byliśmy w kinie na filmie "Czarny młyn" a następnie zwiedziliśmy jeden z zabytków architektury mieszczańskiej w Jarosławiu Kamienice Orsettich oraz Opactwo ss Benedyktynek. Na filmie byli również uczniowie klas VII, VIII a i VIII b.

więcej zdjęć w galerii
Dane szkoły
Aktualna godzina
Dziennik
Office 365
Online
Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.
ePUAP
Licznik odwiedzin
1485652
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
407
586
2352
1477513
16316
31430
Twój IP: 216.73.217.25
Aktualna data: 2026-06-24 14:52:12
