O szkole
Przydatne dokumenty
Boisko wielofunkcyjne
Polecamy
Galeria
Artykuły archiwalne
Sukces Angeliki w konkursie recytatorskim
W dniu 20.05.2022 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Tej którą kocham najmocniej". Uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę. Angelika Pieniążek zajęła II miejsce w kategorii klas VI - VIII.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!


Dane szkoły
Aktualna godzina
Dziennik
Office 365
Online
Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.
ePUAP
Licznik odwiedzin
1485634
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
389
586
2334
1477513
16298
31430
Twój IP: 216.73.217.25
Aktualna data: 2026-06-24 14:45:38
