O szkole
Przydatne dokumenty
Boisko wielofunkcyjne
Polecamy
Galeria
Artykuły archiwalne
SUKCES AGATY POLEK W KONKURSIE „BĄDŹ POLIGLOTĄ”
8 czerwca 2022 r. w II LO w Łańcucie odbył się XIX Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Praktycznej Znajomości Języków Obcych „Bądź Poliglotą”. Konkurs miał na celu zaprezentowanie zdolności językowych uczniów w kategoriach: recytacja, śpiew i małe formy teatralne.
Jest nam niezmiernie miło poinformować o kolejnym sukcesie uczennicy naszej szkoły Agaty Polek, która zajęła II miejsce w kategorii: śpiew (j. niemiecki). Gratulacje!!!


Dane szkoły
Aktualna godzina
Dziennik
Office 365
Online
Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.
ePUAP
Licznik odwiedzin
1485641
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
396
586
2341
1477513
16305
31430
Twój IP: 216.73.217.25
Aktualna data: 2026-06-24 14:48:22
