O szkole
Przydatne dokumenty
Boisko wielofunkcyjne
Polecamy
Galeria
Artykuły archiwalne
„Białe Szaleństwo” na stoku w Puławach Górnych.
W piątki 9 i 16 stycznia 2026 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wyjazdach na stok narciarski Kiczera Ski gdzie mogli nauczyć się lub doskonalić umiejętności jazdy na nartach. Bardzo dobre warunki i piękna słoneczna pogoda były okazją nie tylko do nauki jazdy na nartach, ale również do wspólnej zabawy i odpoczynku. Wszyscy wrócili pełni wrażeń i pozytywnej energii. Zgodnie podkreślali, że była to wartościowa forma spędzenia czasu, którą warto powtórzyć w przyszłości.


więcej zdjęć na facebooku - wyjazd 1
Dane szkoły
Aktualna godzina
Dziennik
Office 365
Online
Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.
ePUAP
Licznik odwiedzin
1485463
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
218
586
2163
1477513
16127
31430
Twój IP: 216.73.217.25
Aktualna data: 2026-06-24 09:45:07
